Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen rövid italok legyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rövid italok legyenek?

Figyelt kérdés
5 félét válogathatunk össze . Amit biztosan szeretnénk az a vodka. Mi legyen a másik 4?
2014. szept. 27. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

vodka

whisk(e)y

tequila

pálinka

jäger

2014. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

vodka

whisky

jager

Bailey's

pálinka /nem fütyülős likőr/

2014. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt kihagytam hogy a Hàzi pálinkát külön be vihetjük . Erről jut eszembe, mennyit vegyünk ? 100 vendég lesz de gondolom nem mindenki palinkazik:(
2014. szept. 27. 22:55
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a Jägermeister és a Baileys fogyott a legjobban, ezen kívül a vodka mellett még választanék valami édeskésebb Martinit vagy cherryt és egy jóféle pálinkát.
2014. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a pálinka adott, akkor ahelyett whiskyt választanék. :)


Fejenként kb. 2dl-t szoktak összesen számolni a töményekből fejenként, gyerekre, felnőttre, idősre egyaránt. Ez négy feles, aminél a nők, gyerekek, idősek kevesebbet, a bulizós férfiak meg többet fognak valószínűleg fogyasztani, így kijön az átlag. :)

2014. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

vodka

whiskey

jager

Bailey's

unicum

2014. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Fejenként 2dl az brutálisan sok, ki vágyna rá hogy a násznép fele matt részeg legyen?


vodka

whiskey

jäger

bailey's

cointreau

2014. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy feles sok egy egész éjszaka folyamán? Én tényleg évi 1-2 alkalommal, ünnepnapokon iszom csak (30-as nő vagyok), de lagzik alkalmával 12- Baileys meg Martini simán elfogy nálam is. A vőlegények kollégái, egyetemi cimborái meg egyenesen vedelnek tapasztalataim szerint. És annál cikibb nem nagyon van, mikor éjfélre elfogynak a röviditalok...
2014. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, elütés, helyesen: 1-2 Baileys ...
2014. szept. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem az a ciki, hanem az, ha a vendég úgy érzi, hogy egyrészt sajnálják tőle, másrészt annyira megbízhatatlannak tartják, hogy ilyen módon akarják korlátozni az alkoholfogyasztását. A 2dl-t meg nem az ujjamból szoptam, volt közöm egy időben a vendéglátáshoz, ennyivel szoktak nagyjából számolni az éttermek is.


Bocs, hogy válaszoltam a kérdező kérdésére, kedves offolók. :)

2014. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!