Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok a templomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a templomi esküvőről ha valaki nem hisz istenben?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek,de nem is szeretnék majd templomi esküvőt,viszont megértem aki igen,mert csak szebb mint a sima polgári esküvő.

2014. okt. 9. 11:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%

csomó ismerősömnek volt templomi, pedig előtte a közelébe se mentek, szerintem azért mert ahogy te is írod szebb, mint a polgári

szerintem emiatt ma már nem néznek ki, ha am. nem jársz, de akarsz templomit is

2014. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Álszentség és képmutató az illető. Elhiszem, hogy szép dolog bevonulni a feldíszített templomba, de most komolyan nem érzi magát alakoskodónak, hogy ott ígéretet tesz Istennek, közben meg arra gondol, hogy hagyjuk már ezt a sok hülyeséget?
2014. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
31%

Nekem nagyon furcsa, hogy kizárólag arról beszélsz, hogy TE nem hiszel, TE nem akarsz templomi esküvőt.

Az esküvő két emberről szól.

Tehát először is az a kérdés, hogy a párod hívő-e, illetve ő szeretne-e templomi esküvőt.

Ha igen, akkor valahogy egyezségre kell jutni - ahogyan millió alkalommal kell majd később is.

2014. okt. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Én képmutatásnak tartom. A vőlegényemmel jövőre lesz az esküvőnk, mindketten meg vagyunk keresztelve, de nem lesz templomi esküvőnk. Én személy szerint baromi rosszul érezném magam, hogy eljátszom az Isten színe előtt örökre, meg stb. dolgot, mert nem hiszek benne szívből. Átverésnek érezném. A párom édesanyja kivágta a hisztit, hogy legalább az ő kedvéért legyen, mert milyen dolog, hogy nincs,pedigaz fontos és a többi..de én nem vagyok hajlandó senki kedvéért sem rosszul érezni magam a nagy napunkon, amikor jól kellene éreznem magam. Ha valaki szép esküvőt szeretne, nem muszáj templomba esküdnie, lehet tartani a polgári esküvőt külső helyszínen is stb.

De mindenki maga érzi, hogy hogyan éli meg, vagy hogy miként tekint az egyházi esküvőre.

2014. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

2: nem feltétlen gondolja szerintem hogy hagyjuk ezt a sok szirszart, csak nem jár heti rendszerességgel templomba.

most én úgy gondolom, akinek ez nyűg, az szépen feldíszíti a polgári helyszínét vagy keres vmi külső helyszínt és megoldja úgy, nem fog egy istentagadó templomban esküdni

2014. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem álszentség, hiszen Isten előtt tesznek esküt, miközben nem hisznek benne. Nekem nem is lesz templomim, mivel semmi ilyenbe nem hiszik, életem legszebb napján nem akarok a vallásról hallani.
2014. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
A párom sem hívő,nincsenek is hívő ismerőseim,ezért megszokásból írom hogy én,igazából mi.
2014. okt. 9. 11:37
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tartottunk pont ezert amit mondasz. Ha nem hisz az ember abban amit ott mondanak es megfogadh ja az tok alszent dolog, csak azert, h vegig tudj vonulni a nagy feher ruhaban.:-)
2014. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
50%
Álszentnek tartom, szerintem az ilyen kapcsolatok ugyanolyan felszínesek is. Csak azért csinálni valamit mert szebb értelmetlen, nem érzik át a valódi lényegét, válni meg válni fognak akkor is ha akkor azt mondták hogy holtig tart.....
2014. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

9-es:Nem tudom mi köze van a kapcsolatoknak. Apámék nem akartak templomi esküvőt, nem gyakorolják a vallást, nagypapa utolsó kívánsága volt, hogy ő azt látni szeretné. Megcsinálták, a pap kb. végig szidta őket, hogy nem adnak pénzt, de azért ide jönnek esküdni pfff.

Amúgy meg 32 éve házasok.

2014. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!