Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennél, ha valaki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha valaki ezt csinálná az esküvődön?

Figyelt kérdés

Ha egy nem túl előnyös alkatú hölgyvendég dekoltált testhezálló ruhában libegne be. Megkérnétek, hogy segítsen dekorálni, ami nála abból állna, hogy behajolgatna meg bepucsítana mindenkinek, segédkezés közben, és élvezné, hogy még a pincérek is őt nézik.


Kidobatnád?


2014. okt. 11. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Sem elmebeteg, sem egy utolsó bunkó paraszt nem vagyok, miért dobatnék ki valakit, azért, mert nem éppen az alkatához illő ruhát választott, vagy mert hajolgatás közben nézik a pincérek? :O
2014. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az elsővel.
2014. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
99%

Dehogy dobatnám ki!

Az ő baja, ha hülyén öltözött fel. De gondolom, neki így tetszik. Pincérek meg hadd nézzék, ha ez tetszik nekik :D

2014. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Erdekes egy eskuvo az, ahol a vendegnek kell dekoralnia..... Plane az eskuvo alatt.....
2014. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem mert semmi közöm hozzá ki, hogy öltözik. De hogy lehet valaki ilyen tapló hogy egyáltalán felmerül benne a kérdés hogy kidobatná?
2014. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Csak olyan embereket hívnék az esküvőre, akik fontosak, így nem dobnám ki egyiküket sem!
2014. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem dobnám ki, és nem hoznám kellemetlen helyzetbe. Miért tenném? Nem jó az ízlése/önkritikája, na és? Nekem is van egy ilyen unokatesóm, ő is érdekesen felöltözve jelent meg, de nem csináltam belőle ügyet. Őt így szeretjük, ettől nem kevesebb, vagy rosszabb ember mint mi. Kedves, becsületes nő, akit egyszerűen kevesebb ízléssel áldott meg az ég. Nem csináltam belőle ügyet, senki nem nézte őt, nem foglalkoztak vele külön. (Az már érdekesebb volt, hogy egy másik unokatestvérem ugyanolyan ruhában jelent meg, mint az én menyecskeruhám, pedig tudta, hogy milyenben leszek, mert látott róla képet. Ebből sem csináltam ügyet, a násznép súgott össze a háta mögött, sőt nekem is úgy szóltak, mert én észre sem vettem. Azon a napon ilyen apróságok nem tudták elrontani a kedvem. Gond van veled, ha egy ízléstelenül felöltözött vendég ilyen nagy problémát okoz a nagy napon.)
2014. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

A legutóbb egy hozzátartozóm esküvőjén volt egy korosabb nőszemély, aki testhezálló, kivágott, uszályos! kisestélyiben jelent meg és 15 centis magassarkúban :D


Nem dobták ki természetesen, a háta mögött mindenki rajta röhögött. Én sem foglalkoznék vele. Az ilyen magából csinál bolondot.

2014. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus példány a magát mindebkinek odaadó disznónak.....nem lepődnék meg, ismerem a fajtáját....mondjuk meg se hívnám, nem bírom az olcsó nőket.
2014. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Kidobatni?? Hülye vagy?


Hadd élvezze...másodlagos persze, hogy csak hülyét csinál magából és minden bizonnyal mindenki kiröhögi a háta mögött, de ez már az ő baja.


Kidobatni..nem is értem hogy juthat ilyen az eszedbe..

2014. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!