Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Így lehetséges esküvőt tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetséges esküvőt tartani? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Tehát csak odamennénk az anyakönyvvezetőhöz, megkérnénk, hogy szervezzen nekünk 2 tanút, olvastam, hogy ez így lehetséges. Mennyibe kerülne ez? Szóval nem lenne se ruha, se vendégek, se semmi, csak maga az, hogy egy papírt kapunk a dologról.

2014. okt. 28. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Tanut neked kell szerezni.Lehetseges-ha nincs jogi akadaly.Nem tudom mennyibe kerül.
2014. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol más árszabás van. Az alap valahol ingyenes, van ahol párezer ft. Bárhol köthettek.
2014. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen volt, csak picit ünnepélyesebben felöltöztünk, de hivatali időben mentünk. Két tanut vittünk mi, de azt hallottam, hogy van, amikor a hivatali munkatársak a tanuk, gondolom erre külön rá kell kérdezni, mert nem biztos, hogy mindenhol van rá lehetőség. Egyébként, ha hivatali időben kötitek a házasságot, akkor a két tanun kívűl más nem nagyon mehet be, nekünk még megengedték, hogy a férjem anyukája és a fotósunk is bejöjjön, de alapból csak a két tanu lehet bent. Ez így ingyenes volt, és időpontot is gyorsan tudtak adni.
2014. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy olyan nincs, hogy odamész és összeadnak. Időpontot kell kérni, ami legalább egy hónappal későbbi időpont lehet. Ez alól kivétel, ha igazoljátok, hogy gyereket vártok, vagy halálos beteg van a családban, aki miatt kéne gyorsítani az eljárást.
2014. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én falumban a falu polgárainak ingyenes a házasságkötés(az ünnepélyes is), a közeli városban egységesen 15ezer ft a tarifa. Kérdezz rá, hogy nálatok mennyi, ha nem tetszik, akkor menjetek máshová és ott is kérdezzétek meg.
2014. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mi a fene ***** válasza:
Hármasnak hol v olt ez a disznóság, hogy megszabták hányan mehetnek be ? Hivatali időben ingyenes a házasságkötés, a résztvevők számától függetlenül. tanút term. a házasulók visznek, várakozási idő van, de indokolt esetben lehet felmentést kérni.
2014. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hatosnak: nagyon rendes volt az anyakönyvvezetőnk, nem ő tehetett róla, hogy nem fért be több ember, egy pici szobában lehetett hivatali időben házasságot kötni, a plusz 2 fő le sem tudott ülni, többen pedig be sem nagyon fértek volna. Természetesen lett volna lehetőség nagyobb házasságkötő termes verzióra 7900ft-ért, ahová sokan bejöhettek volna, de nálunk számított, hogy hivatali időben legyen meg gyorsan (külön kérvényeztük a 30 napos időtől való eltekintést külföld miatt). Egyébként erről előre tájékoztattak, tehát lett volna lehetőségünk máshova menni, ha ez nem tetszik:)
2014. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mi a fene ***** válasza:
Bocsi, igy már értem, de annyira mégsem, hogy a tanácsterem foglalt volt,mert nálunk aktő. vagyok, két-három hetente használjuk, ha testületi ülés van.
2014. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mi a fene ***** válasza:
Hatos vagyok, biztosan nagyon meghitt,családias esküvő volt.
2014. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként nekünk kifejezetten tetszett, hogy csak kevesen voltunk, és mivel többen nem jöhettek be, legalább nem kellett magyarázkodni sem a családnak. A templomin persze már mindenki ott volt, úgyhogy volt olyan ünneplés is, de aznap, amikor a polgárit kötöttük, az csak a miénk volt.
2014. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!