Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mik a tapasztalatok a budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomcluca kérdése:

Mik a tapasztalatok a budapesti Roxal Trend, Royal Classic szalonokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron lesz az esküvőm, és bejelentkeztem ezekbe a szalonokba, mivel itt láttam olyan ruhákat, amik tetszettek így képről. Valaki esetleg, aki bérelt ott mostanában ruhát, megosztaná velem, hogy mennyibe kerülnek nagyjából és hogy a személyzet milyen volt? :) Köszönöm! :) (24/L)
2014. nov. 24. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Én a Royalba voltam. Elég jó ruháik vannak, nyilván ott is vannak drágábbak meg kicsit olcsóbbak is. A személyzet nagyon jó volt a ruhát nekem kihozták és vissza is vitték tehát a szállítással nem volt baj, és pontosak voltak, meg kedvesek. Az árral kapcsolatban meg csak azt hogy mivel ez egy elég jó szalon nem itt lesznek a legolcsóbb ruhák. emélem tudtam segíteni és grat az eljegyzésedhez :)
2014. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is a Royalból béreltem, igaz a Debreceniből 2 éve. Nagyon szép és új ruháik vannak, a kiszolgáló hölgy nagyon kedves volt. Mutatott egy párat, aztán abból választottuk ki amiket felpróbáltam. Ha jól rémlik talán a 3 ruha lett az igazi, gyönyörűen rám alakították. Nem vagyok egy romantikus, hercegnős alkat, de az a ruha gyönyörű volt és úgy éreztem, hogy én vagyok a legszebb a világon.
2014. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Esetleg tudnátok írni márkát és konkrét árat is arról a ruháról, amit béreltetek/próbáltatok? :)

2014. nov. 24. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Amit béreltem végül egy Mori Lee ruha volt, a többit nem tudom. Boleróval, fátyollal 135.000 Ft volt egy kis kedvezménnyel.
2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyém úgy szintén hasonló mint az előző válaszolóé csaz az enyám 150.000 ft volt
2014. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :))
2014. nov. 26. 13:21
 7/7 anonim válasza:

Talán jövendőbeli menyasszonyoknak még hasznos lesz az én tapasztalatom is :)

Royal Trendben a személyzet első osztályú, kedves, mosolygós, segítőkész, nagyon jó hangulatú próba volt, ahol tényleg minden rólam szólt és arról, hogy megtaláljuk a tökéletes ruhát. Így is lett, megtaláltuk! :)

A Royal Delux ennek a pontos ellentéte volt, majdnem sírva jöttem el, annyira arrogáns, beszólogatós volt az ottani személyzet.

2015. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!