Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Skyriders esküvői zenekar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kormos Előd kérdése:

A Skyriders esküvői zenekar ismerős valakinek? Volt valaki olyan esküvőn ahol ők zenéltek? Itt találtam a zenekart: www.skyriders.hu és a bemutatkozó videó alapján nagyon jók.

Figyelt kérdés
Fiatalos élő zenekart keresek az esküvőmre, mai slágereket, modern zenét, de funky, pop, és retró slágereket is szívesen hallgatnánk az esküvőnkön.

#esküvő #esküvői zene #együttes esküvőre #zenekar esküvőre #party zenekar #fiatalos zenekar #élőzene esküvőre
2014. nov. 29. 10:43
 1/7 anonim válasza:
Nem tetszik, hogy a gitáros csak Fendereket használ.
2014. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a Skyriders-el kapcsolatban a tapasztalatomat, de úgy érzem tartozom még nekik ennyivel. Az én esküvőmön ők voltak. Persze magamnak köszönhetem, mert én és a párom választottuk őket, a weboldaluk, a demó videójuk profi, a marketingjük szintén, hiszen a zenekar vezetője főállásban ezzel foglalkozik, így nem volt nehéz a túlárazott gázsijukat a minőségre hivatkozva elfogadtatniuk velünk. A cuccuk is elég jó, 2-300 főig háttérzenélésre tökéletes. Hát az ár érték arányuk az már annyira nem jó legalábbis esküvőre nem. Az esküvőn konkrétan szólni kellett nekik, hogy játszanak már, néha keresgélni kellett őket, és ez nem vicc. Amikor játszottak hát...ha valaki az ilyen kimért angolszász golfklub hangulatot bírja akkor hatalmasat fog bulizni a 60 éves bankár haverjaival, ha az átlag 99,8 %-hoz tartozik akkor a skyriders repertoárja és orgánuma, energiája nem való esküvőre...unalmas, unalmas és lapos mondhatnám azt is, hogy hiányzik belőle az élet. Rugalmasság ZÉRÓ ők mulatós zenét pl. egyáltalán nem játszanak, mert művészileg ők egy más dimenzióban mozognak.... Hangulatos esküvőkre nem, ellenben kimért céges vacsorához háttérzenének, vagy csak ha dísznek de halkan kell egy jó kiállású szépen felöltözött reprezentatív zenekar, mert gépzene helyett kell valami ami mutat akkor őket ajánlom őket. Ha nincsenek kéznél akkor a juventus radió Top40-et ajánlom ami, tökéletesen helyettesíti a zenekart, ráadásul jobban is szól...
2016. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én pont az ellenkezőjéről tudok beszámolni!


Hihetetlen lelkiismeretes a zenekar, a zenekarvezetők (férj-gitáros, feleség-énekes) az otthonukba hívtak minket személyes találkozóra, már ez is nagyon szimpatikus volt nekünk.

Mindenben rugalmasak voltak, sőt egy dalt meg is tanultak nekünk.

Ha a mulatós zenét szeretitek, valóban nem Ők a legjobb választás, ezt Ők maguk is tisztázták már az elején. Viszont a menyecsketánc alatt játszanak mulatóst, ha pár rokon miatt fontos lenne. Nekünk nem volt. :) Aki szereti a mulatóst nyilván nem 6 fős partyzenekarban gondolkodik... Imádtuk, ahogy és amit zenéltek, végig tele volt a táncparkett, csak ajánlani tudom Őket. Fiatalok, igényesek, jókedvűek, tele energiával, és látszik, hogy imádják, amit csinálnak. Szinte végig csak buli zenét játszottak, mi tomboltunk hajnalig!!

Ami még szimpatikussá tette a zenekart, az az, hogy Ők hívták rá fel a figyelmünket, hogy kérjünk nekik "stáb-vacsorát", nem kell a drága menüt rendelnünk, mint a vendégeknek. Barátnőm esküvőjén is Ők játszottak, az is szuperbuli volt, és jövőre az unokatesóm esküvőjén is a Skyriders fog zenélni.

2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyarmathi Alíz válasza:
Tavaly augusztusban volt az esküvőnk, a Skyriders-t hívtuk és nem bántuk meg, iszonyat profi és laza zenekar, mindenben segítőkészek voltak!
2017. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Varga_T_Dávid válasza:
Mivel kedvesemmel épp egy Skyriders bulin ismerkedtünk meg, kézenfekvő választás volt hogy az esküvőnkre is megpróbáljuk őket leszervezni! Szerencsére ráértek aznap. Nem bántuk meg feledhetetlen hangulatot varázsoltak! Bátran ajánlom őket azoknak akik minőségi bulizenét szeretnének!
2017. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anna_84 válasza:
Sziasztok! Jó választás céges bulira az biztos. Az évzáró bulinkon tavaly a Skyriders zenekar zenélt és remélem idén is sikerül őket szerződtetni. Lendületes fiatalos party hangulat alakult ki, mai, modern számokkal, olyan volt, mint egy élő disco party.
2017. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzűcsKrisztina85 válasza:
Nekünk még nem volt esküvőnk, de ha lesz őket szeretnénk. Barátunk esküvőjén a Skyriders volt és nagyon jó bulit csináltak. Ami nagyon szimpi volt, hogy a vegyes násznép gyűlt össze, de mindenki megtalálta a számítását és nem csak a fiatalok buliztak.
2017. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!