Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került az esküvői videózás?

Figyelt kérdés
ez az ár mit tartalmazott (időtartam, klip, vágott felvétel, dvd, hány kamerás felvétel, stb)
2010. jan. 31. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a templomi szertartást kértük, és utána még fél órát (csokordobás, koccintás). Egy fix és egy kézi kamerával dolgozott, és dvd-n kaptuk meg a kész, vágott anyagot. 15.000 Ft-ot kért érte.


A lagziban barát videózott.

2010. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tavalyi, budapesti, szeptemberi esküvő:

Videó: 80.000,-Ft

Tartalmazott: 5 db összevágott filmet, a teljes esküvőről. Velünk volt délután 13:30-tól hajnali 2-ig.

A DVD-n van egy 5 perces klipp is a teljes összevágott anyag mellett. 1 kézikamerával dolgozott.

2010. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk baráti áron csinálták, mert jó ismerős volt az illető, és így 35 ezer volt. Ez 3 dvd volt. Az elejétől, kb. hajnal 2ig. Szépen megvágta, zene alá meg minden. 2 kamerás volt.

De itt kis városban kb. 50 körül szoktak kérni.

2010. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem apukám videózik :-) persze, az esküvőn nem ő, hanem egy másik családtag videózott.


úgy tudom 50eFt egy sima, esküvői szertartást fölvenni pl. délután. ha lagzit is vesz, tehát mondjuk du.3tól éjjel 1-2ig, akkor 100e körül van. ekkor szokott klippet is készíteni, zenére összevágni a legszebb pillanatokat, +3dvd példány.

2010. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Cégünknél az esküvői videó szolgáltatás több részből áll, mivel mindenkinek más az igénye. A kikéréstől egészen hajnalig kérheted, hogy a videós rögzítse az eseményeket. A legmegszokottabb a kikérés, a polgári, illetve a templomi szertartás megörökítése, valamint a lakodalom videózása a menyecske táncig. Ennek a költsége nagyságrendileg 120-150e ft között mozog attól függően, hogy hova kell menni. Sokan kérdezik, hogy mi kerül ennyibe? Ilyenkor el szoktam mondani, hogy a több éves szakmai tapasztalat, a technika, hogy mind a kép, mind pedig a hang tökéletes legyen, illetve az a biztonság, hogy ha bármelyik eszközünk tönkre megy az esküvő alatt, akkor a kocsiban ott van egy másik, amit hadra tudunk fogni.


Bővebb információért keressetek bennünket bizalommal: www.mmediasystem.hu


További témába vágó szolgáltatásaink: esküvő fotózás, esküvői fotókönyv készítése.

2010. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

80-100e között nagyon jó szolgáltatást lehet kapni (5-6 éves tapasztattal rendelkező szakember), de maga a videózás 40e+költségekért is mehet, mivel a vágás és az utómunkák jóval több idő a videós szakembernek.


[link]


Sok boldogságot, és még inkább átgondolt párkapcsolat építést mindenkinek!

2012. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!