Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hogy áll ez a ruha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy áll ez a ruha?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem mindenki szereti a tüll-t, eddig én sem, de megszerettem, amikor felvettem. Kérlek ne a ruhát véleményezzétek, hanem azt, ahogy áll. Sokat segítenétek :)


[link]



[link]


2014. dec. 10. 20:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen kocka felsőtestet csinál neked O.o
2014. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jól áll! :-)
2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Rbomb ***** válasza:
50%
szép ruha,jól áll rajtad.Ha esküvő lesz akkor meg sok boldogságot
2014. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
szerintem jobb lenne, ha nem lenne ennyire éles a határ a felső rész és a szoknya közt.
2014. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Rbomb ***** válasza:
ja és szép a hátad
2014. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
első: az első képnél szerintem rossz a szög, amiből fényképeznek, nem ad ki kocka felsőtestet :) :P
2014. dec. 10. 20:50
 7/33 A kérdező kommentje:

igen, kicsit engem is zavar az éles határ...de mégis valamiért tetszik...nem is képen főleg, 2x is felvettem és úgy tetszett...


Volt egy másik...amelyik ehhez hasonló volt (2014-es ruha) de az fent nem állt jól valamiért...

2014. dec. 10. 20:55
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is túl nagy a különbség az alsó és a felső rész között. Valami átmenettel szebb lenne (bocs, hogy a ruhát bírálom inkább, de mivel nem tűnik rossznak az alakod, ezért feltételezem nem veled hanem a ruhával van baj).
2014. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig csak a kép alapján tudunk véleményt mondani és az alapján nem áll jól mert eltűnik a derekad. Szerintem keresgélj még, fogsz találni szebbet/jobbat.
2014. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszi, még próbálok fel ehhez hasonlókat, lehet találok olyant, ami nem nyúlik le ennyire. olyant is találtam...de nem volt az igazi...


ezek tetszettek még:


[link]


[link]

2014. dec. 10. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!