Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a menyasszonyi ruhád (rajtad)? Raknál fel róla képet?

Figyelt kérdés
Gyönyörködjünk benne ki milyen szép menyasszony volt! (Ha szégyellős vagy, takard ki az arcod.)

2014. dec. 31. 00:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, most volt az esküvőnk, és kíváncsi vagyok vajon jól választottam-e ruhát. Tudom hogy utólag már mindegy, de azért érdekel mások milyenben voltak. Ha lesznek értelmes hozzászólások, akkor szívesen kirakok magamról én is képet, arccal együtt.
2014. dec. 31. 01:16
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, tele van a net fotókkal. De kit érdekelnek a modellek? Épp eleget láttam belőlük, amikor kiválasztottam a ruhámat. Viszont én nem úgy nézek ki mint egy modell, ezért rajtam nem is úgy állt a ruha, mint a képen a modellen. Igazi, létező menyasszonyokról és a választott ruháikről néznék képeket. De minden kérdésnél csak ilyen ruhaszalonos képeket linkelnek. Ezért tettem fel a kérdést.
2014. dec. 31. 01:26
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Az enyém ilyen :)


[link]


[link]


[link]


2013 márciusában volt az esküvőnk (amikor a havazás is volt :D), nagyon szerettem a ruhámat :)

2014. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát ez gyönyörű. Nagyon tetszik a ruhád. Az enyém is sellő fazonú volt. Köszönöm hogy megosztottad velem.

Ment a zöld kéz.

2014. dec. 31. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
3-as.. ez a ruha mennyi volt?
2014. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
amúgy nem mindegy neked kinek milyen volt a ruhája?
2014. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Köszönöm kedves Kérdező! :)


Egyszer használtan vettem, így 120-at fizettem érte, ami így is 40ezerrel olcsóbb volt, mint amennyiért kölcsönözni lehetett volna ugyanezt a fajta modellt...

2014. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nyáron lesz az esküvőnk, én is szívesen nézegetnék képeket. Kedves kérdező, felraknád esetleg magad? Az a válaszoló, aki feltette a képet jól nézett ki a ruhában, nagyon jó választás volt :)
2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Máshova nem tudtam feltölteni a képeket,csak ide: [link]

A 3182. válaszoló vagyok az oldalon, 4 képet raktam ki.


Várom a többiek képeit is!Akár priviben is. :)

2015. jan. 2. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az OFFért,de gyönyörű menyasszonyok voltatok!Gratulálok a ruhákhoz is,és sok boldogságot kívánok!! :)
2015. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!