Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőn illik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőn illik vagy szoktak vmi ajándékot adni az anyakönyvvezetőnek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mit ?Ötletek ?
2010. febr. 4. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
pénz
2010. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Igazából nem kell semmit adni neki,DE illik!Pénz szoktak a násznagyok adni!Nem tudom lesz-e templomi esküvő is de az egyik helyen az egyik násznagy ad,a másik helyen a másik násznagy fizet!

Ámbár mi vittünk neki sütit!

2010. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ajándékot? Te, hallod, viszel majd ajándékot az okmányirodába is, mikor a lejárt személyidet cseréled, vagy új útlevél kell? Vagy boltosnak egy bonbont, mert jól méri ki a szalámit?

Azért fizetik, hogy összeadjon!

2010. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk falun 1 torta és egy üveg ital a szokás.
2010. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekem is házasodott, de meg sem fordult a fejemben, hogy ajándékot adjunk. Nekem sem adtak, mert a fizetett munkámat elláttam. De ahány ház, annyi szokás...........
2010. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

A násznagy ad pénzt.

Mi 2006-ban házasodtunk és 5. Ft-ot adtunk.

2010. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Az esküvő előtt a hivatal ad egy csekket, amit befizethetsz, ha akarsz valamit.
2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát, halljátok, hogy itt mit meg nem tud az ember.

Életemben nem hallottam, hogy bárki is adott volna az anyakönyveztetőnek valamit. Halljátok, én most kiakadtam.

Milyen hülye emberek vannak? Jah, vigyetek az okmányirodába is ajándékot vagy kenőpénzt, mert végzik a munkájukat! :)

2010. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még sosem hallottam ilyet, hogy az anyakönyvvezetőnek bármit is szokás lenne adni, most meg vagyok lepve.


Pedig én is házasodtam pár éve, és jópár esküvőn voltam már életemben, amiben szervező is voltam.

2010. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Én sem. Úgy látszik, az emberi butaság határtalan. Ezt az országot a csúszópénzek működtetik.
2010. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!