Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre szerintetek még van esélyem időpontot kapni idén augusztusra?

Figyelt kérdés
Megyeszékhelyen (Szegeden) szeretnénk esküdni.
2015. jan. 5. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Persze, polgárira amúgy is csak fél évvel előtte lehet bejelentkezni legkorábban :)
2015. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Már egy évvel korábban is be lehet. Tavaly változott.

Szeged necces, mert csak szombatonként tartanak esküvőket, tehát augusztusban 4 nap van erre.

Telefonálj be szerintem előtte. Ha már nincs, akkor környező településeken nézz körbe (Algyő, Deszk, stb.), ott jobbak az esélyek és kevésbé futószalag szertartás, mint Szegeden, hogy már a bokádnál toporog a következő pár.

2015. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy értitek, hogy a polgárira csak fél évvel korábban lehet időpontot kérni?? Mi tavaly július elején mentünk be időpontot kérni, és csak 30 nap türelmi időt kellett kivárni. Augusztus 16-án esküdtünk..
2015. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Úgy értette, hogy KORÁBBAN nem lehet. De van, ahol lehet.
2015. jan. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi a héten megyünk (Szegeden) időpontot kérni, júniusra szeretnénk. Én is azt hallottam hogy futószalagon zajlik az egész. Azt tudja valaki hogy külső helyszínre mennyiért jönne ki az anyakönyvvezető? Köszönöm!
2015. jan. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A külső helyszínről ez a rendelet szól:

[link]

Én ezt úgy értelmeztem, hogy 15000(termen kívüli felár)+5000 (hétvégi felár)+3500(a.v. díja hétvégén) +10000 (a.v. díja termen kívül)=28500 ft. Nem tudom, milyen plusz költség rakódhat még rá.

Mondjuk hallottam olyat, hogy 80 000 ft körül van, tehát nem biztos, hogy jól dekódoltam az irományt.


Ezt akkor kell nézni, hogy Szegeden van a kiszállás. Ha más településen, akkor az ottani anyakönyvvezetőt kell kikérni (lehet, hogy olcsóbb is)

2015. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! Remélem nem lenne túl drága, a 28500 még beleférne. :)
2015. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, utólag engem is érdekelne, hogy mi az igazság :)
2015. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2014. augusztus végén mentünk be, 2015. aug. 1-re időpontot kérni,és már akkor is csak 1(!!) szabad időpont volt. Nyíregyháza
2015. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!