Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlana valaki helyszínt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki helyszínt az esküvői illetve a kreatív fotózáshoz Jászberény környékén?

Figyelt kérdés
Turát nagyon sokan ajánlották, de mostanában mindenki oda "jár", és nekem kezd már kicsit unalmas lenni. Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 6. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jártam még a környéken, de idén lesz rá lehetőségem, szóval ez engem is érdekelne. :)
2015. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened hogy milyen jellegű képeket szeretnél. Vadregényes, gótikus képekhez tényleg csodás Tura. A Sziráki kastély is lerágott csont, de a parkjában nagyon sok izgalmas részlet van ami szuper háttér lehetne. Nem úgy mint a fölkapott, és népszerű Gödöllői kastély. Ott a legszebb belső terekbe nem lehet bemenni fényképeszkedni, csak a kastély lépcsőházában lehet. A park pedig hiába szép. Csak egy tágas- árnyas zöld terület, és kevés izgalmas háttérlehetőséget nyújt.

Hollókő is jó, ha tetszik a falusi romantika.

A Hatvani kastély is szóba jöhet, de szerintem a Sziráki jobb fényképezkedni.

2015. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kreatív fotóként a jászberényi állatkert hattyús tó feletti hídján is el tudnék képzelni pár kattintást. Kérdés hogy ezen kívül van-e az állatkertben egyéb mutatós helyszín.
2015. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Turának az egyetlen hibája hogy nem funkcionál valódi kastélyként. Nincs rendszeresen takarítva. Ha valaki nagyon félti a ruháját, akkor ..
2015. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt vedd figyelembe, hogy egy (jó) fotós teljesen mást lát egy helyszínben mint egy laikus, szóval mindenképpen beszélj a fotósoddal mielőtt, akár itt felmerült ötletekről döntesz. :)
2015. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mostanában minden jászberényi párt az új Zagyva sétányon fényképeznek. És nem véletlen, nagyon jól néz ki.

De nem kell túlbonyolítani: Egyszer nyáron bicajoztam Jászágó felé és belebotlottam egy esküvői fényképezésbe. Egyszerűen az aranyló szántóföldeken lőttek néhány fotót.

2017. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!