Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felétek hogy szokás? Adnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek hogy szokás? Adnak a szülők nászajándékot a gyereküknek és párjának?

Figyelt kérdés
Kis esküvő, 22 fős (szülők, nagyszülők, testvérek és párjaik, nagybácsi/nagynéni) Az esküvő a szülői házban lesz, a szülők az étel és a sütik elkészítésében segítenek, az anyagiakat az ifjú pár állja.
2015. jan. 13. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem, hogy ez miért kérdés. Az én családomban egyértelmű, hogy segítjük a gyerekünket.
2015. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi magunk fizettük az esküvőnket, de anyósoméktól kaptunk egy nagyobb összeget még előtte, hogy az a nászajándék, nem lehetett róla lebeszélni őket.

Anyumtól is kaptunk egy kisebb összeget + kaparós sorsjegyeket.

2015. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk konkrét nászajándékot a férjem édesanyjától kaptunk. Az én szüleimtől konkrét ajándékot nem kaptunk, de anyám odaadta még korábban a nagymamáim arany ékszereit amiket örököltem, csak nála volt, és abból csináltattuk a karikagyűrűket:) Szóval az esküvő legdrágább része nem került egy fillérünkbe sem. Mondjuk mi nem vártunk senkitől semmit, csak részvételt. (volt akinek ezt sem sikerült teljesíteni)
2015. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem a szülők fizetik a lagzit, akkor illik nászajándékot adni... ez nem annak a függvénye, ki hol él, hanem illemtudás és jóság kérdése sajnos. Kiv. ha az, aki nem ad, baromi csóró, de itt ugye nem erről van szó.

Apámék esküvőjén nagyanyám (apa anyja) nem adott semmit anyáéknak... ő még csak sütiben se segített be, és elég jó pénze volt. Hát, azt kell mondjam, nem lep meg, nem egy szeretetteljes, illemtudó ember.

2017. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!