Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez így milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így milyen esküvő lesz?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban volt az eljegyzés. Idén nyárra terveztük az esküvőt de közben kiderült, hogy ismét terhes vagyok így későbbre raktuk. (Azt még nem döntöttük el hogy mikorra)

Jött egy lehetőség hogy lakáshoz jussunk de ahhoz össze kell házasodni minél előbb. Így jövő hónapban lesz az "esküvő" de csak polgári, a hivatalban. Egyházi meg majd később.

Ez így milyen esküvő lesz? Én nem ilyenről álmodtam.


2015. jan. 14. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most megtartjátok nagyon szűk családban, aztán ha megvan a baba és rendben van már minden akkor tartotok lagzit. Előfordul ... nincs ebben semmi extra.
2015. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyenre vágytál, de közbeszólt a baba, ami a ti döntésetek volt. Magyarán ez van ezt kell szeretni. Iratkozzatok össze polgárin, aztán a nagy ceremóniás lakodalmat majd megtartjátok 2 év múlva, mikormár totyog a kicsi. Ennyi.
2015. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt csak így elintézitek, nekünk köv. hónapban lesz a polgári egy tízfős ebéddel és októberben a templomi a lakodalommal. Nekünk is anyagi okai vannak annak, hogy így fel van osztva és nincs ebben semmi. Arra figyelj, hogy legyen vmi később az esküvőből, ismerek nem egy személyt, akik mindig csak halogatták a templomit a nagy bulival aztán nem lett belőle soha semmi, mert mindig volt vmi kifogás.
2015. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Megesküdtök a templomban is (ha akartok templomi esküvőt) de nem kell lakodalom. A legszűkebb családot hívjátok meg a szertartásra, utána, ha akarjátok otthon egy ebéd.
2015. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem ilyenről almodtal, kor védekezni kellett volna. De nyilván gyógyszer, óvszer és spirál mellett csúszott be véletlenül.
2015. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismét terhes??? Van már egy babátok?
2015. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldön lakunk. Lejárt a biztosításom, mert nem találtam időben munkát, itt viszont a házastársak kaphatnak eü tb a dolgozó félen keresztül. Amúgyis terveztük az esküvőt,de így a hivatalos dátum előtt fél évvel titokban megtartottuk a polgárit. Csak a szülők, testvérek, és a legjobb barátok tudtak róla. Fél évvel később tartpttuk a templomit a rokonokkal, a nagy részük a mai napig nem tudja, mikor volt a polgárink, ez a mi kis titkunk:)


Hivatali időben házasodtunk, 2 napunk volt elintézni, külön kérvénnyel, mert indulnunk kellett vissza. Egy szép kis térdig érő fehér ruha volt rajtam, szolid rózsacsokor a kezemben, és rajtunk kívűl csak a férjem szülei, és a legjobb barátnőm volt ott (mivel hirtelen volt anyukám, és a testvéreink nem tudtak jönni). Utána beültünk egy kis étterembe. Annak ellenére, hogy nem volt semmi felhajtás, és maga a szertartás 15 percig tartott összesen, nagyon meghitt, és szép emlék, amiért hálás vagyok, mert így legalább egymásra tudtunk teljesen koncentrálni. A templomink is nagyon szép volt, de ott sokan voltunk, és az inkább a családdal való közös ünneplésről szólt, kevesebb időnk volt egymásra figyelni, magát a szertartást kivéve.


Szóval ha szeretitek egymást, akkor nagyon is szép esküvő lehet, nem a körítésen múlik, hogy milyen lesz.

2015. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen van már egy kislányunk. Nem védekezés melett lett a baba mert terveztük. Az eljegyzéskor már terhes voltam csak nem tudtam róla.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 14. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt elhiszem, hogy nagyon kiábrándító lehet:( Hasonlóan gondolkodom, mint te, az esküvő csak akkor érdekel, ha egyszer olyan lesz, amilyennek én szeretném, de egyrészt nem ragaszkodom hozzá, másrészt nem teszem függővé tőle a gyerekvállalást. Ez a lakásos dolog bár örömhír, a legrosszabbkor jött. Ha ilyen helyzetbe kerülnék, összeházasodnánk polgári szertartás keretében, és vagy akkorra megszerveznék a "lagzit" is (nem a szó szoros értelmében vett egyházi esküvőt tervezünk), vagy lemondanék róla. Nekem nem igazi, ha kétszer tartom meg ugyanazt az esküvőt.
2015. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Úgy látom Te is elképzelted a "nagy napot",ami számotokra tökéletes lett volna,de a várandósság és a lakásvásárlás lehetősége közbeszólt. Én a lakásos dolog miatt tuti nem esküdnék (úgy érezném,az miatt kell férjhez mennem), a gyereket pedig már házasként/feleségként szeretném megszülni. Nekem jövő tavasszal lesz esküvőm. Ha addig véletlenül teherbe esnék,akkor viszont tuti elhalasztanám az egész ceremóniát és amikor a gyerek kb 2-3 éves lesz,akkor tartanám meg,amilyenre megálmodtuk,csak lenne egy kis "saját" koszorúslánykám/fiam. :-)
2015. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!