Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok voltak koszorúslányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok voltak koszorúslányok? Ha igen, egyforma volt a ruhájuk?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak.
2015. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
A köszörűs lányoknak nem kell, hogy egyforma ruhájuk legyen.
2015. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Sosem találkoztam olyannal, hogy egyforma lett volna a ruhájuk. Legfeljebb jellegében, színvilágában összehangolták, de teljesen egyforma sosem volt.
2015. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
3: Én meg rengeteg olyat láttam ismerősöknél, hogy teljesen egyforma ruhájuk volt...
2015. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is az ugrik be, hogy a koszorús ruha egyforma. :D F/22
2015. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem idén nyáron lesz,ilyesmit képzeltem el:


[link]


De előbb a saját ruhámat fogom lefoglalni, és meglátom, hogy milyen a szabása és a stílusa, az fogja meghatározni a lányokét.


22N

2015. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi idén nyáron házasodunk, 2 koszorúslányom lesz, az addigra 2 éves unokahúgom, és az egyik barátunk 3 éves kislánya.:) nem határozom meg, hogy milyen legyen a ruhájuk, mindenhogyan aranyosak és csinosak lesznek.:)
2015. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Ez is amolyan amerikai szokás, mint a combfix eldobás meg hasonlók.

Az én ismerőseim között is volt olyan pár, akinek az esküvőjén egyforma ruhába voltak a nők.

Nálunk mindenki azt vesz fel, amit akar.

2015. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Négy koszorúslányom volt. Eredetileg csak a ruha anyaga és színe llett volna közös. Aztán az egyikük talált egy olyan szabásmintát, amibe mind a négyen beleszerettek, így ugyanolyan lett. Nagyon szépek voltak.
2015. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nálunk különböző színűek voltak a ruhák, annyi volt közös, hogy mindük abroncsosban volt
2015. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!