Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a menyasszonyi ruháról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 19. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem szép, nekem tetszik. Én amúgy sem kedvelem a nagyon habos-babos ruhákat, ez pedig egyszerűbb, de mégis fel van dobva azért. Nekem jöhetne. :)
2015. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

A formája jó.

De én nem rendelnék innen.

Nagyon nagy az esély rá, hogy teljesen máshogy fog kinézni élőben. Már csak az ára miatt is.

2015. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de nekem nem tetszik. A szabása és a stílusa nem rossz, de nekem az anyaga és a díszítés gagyinak tűnik :(
2015. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Még a próbababának is kétségbeesett feje van rajta xD.

Nem rossz, csinos, egyszerű, de nagy az esélye hogy nem azt kapod amit rendelsz. Bár Angliából nem ugyanolyan mint Kínából ugye.

2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nem tetszik. Mintha selyempapírba tekerték volna a modellt.

De ne a te ízlésed a mérvadó.

2015. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem tetszik.
2015. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem szép. Nekem tetszik férfi szemmel. De tudod akiknek vőlegény sem jut, azok más szemmel nézik.
2015. jan. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Mos komolyan lepontozod azoknak a véleményét, akik azt mondják, hogy nem tetszik? Akkor minek kérdezel meg másokat?

Szerintem nem szép, gagyi hatású, olyan kínai jellegű...netről amúgy sem célszerű rendelni, mert borzasztó csalókák a ruhák, felvéve teljesen más, mint a képen. Én pl. mindenáron testhezálló, sima egyszerű ruhát akartam, semmi királylányosat...erre kiderült, hogy az a fazon nagyon szarul áll és lett belőle egy fodros aljú, abroncsos ruha. Ha nincs tökéletes alakod és nem vagy 180 cm magas, akkor ne rendelj netről látatlanban.

2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem pontoztam le senkit!!!!! Nem szándékoztam rendelni, csak 1 kérdés :))
2015. jan. 19. 12:21
 10/24 anonim válasza:
15%
Nekem tetszik. Nem túl csicsás, egyszerű. De a te döntésed!!
2015. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!