Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetséges hogy az esküvőnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy az esküvőnk egy rémálom lesz?

Figyelt kérdés
a vőlegényem Magyar állampolgár én pedig Ukrán, lehetséges,hogy a sok hivatalos ügy miatt az esküvőnk és az utána és előtte lévő idő egy rémálom lesz? Én azt szeretném,hogy szép legyen ne egy rossz időszak amit túl kell élnünk!

2015. jan. 19. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen sok hivatalos ügy?
2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azok a papírok amiket el kell intézni, hogy engedélyezzék a házasságot, utána állampolgárság nekem és tartózkodási engedély meg ezek, nagyon sok munka van vele úgy hallottam és hogy annyiba kerül majdnem mint maga az esküvő.
2015. jan. 19. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést...Lehet....de hivatalos ügyek intézés minden esküvőnél van, nálatok több. Lehet előtte és utána az lesz, de az esküvőtök legalább ne legyen rémálom.


Sok boldogságot!

2015. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hat amennyire lehet mielobb kezdjetek hozza a szukseges okmanyok ,iratok beszerzesehez,mert sajnos feletek naprol-napra valtoznak a torvenyek :( Es egyre nehezebb lesz a hivatalos ugyeket lebonyolitani.

Azert pelmenyi es vodka legyen mindeneppen az eskuvoi menu resze:-) :-) :-)

Sok boldogsagot!

2015. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
remélem hogy nem lesz, köszönjük :) nagyon aggódom emiatt mert szerettem volna ha meghittebb lesz olyan mint amúgy lenne ha mindketten Magyar vagy Ukrán állampolgárok vagyunk mert akkor jóval könnyebb lenne, de sajnos azt nagyon hosszú idő lenne elintézni.
2015. jan. 19. 23:25
 6/6 A kérdező kommentje:
igen sajnos itt mostanában már nem igazán lehet eligazodni semmin sem meg amúgy is az egyik helyen ezt mondják a másikon azt ha elkezdjük intézni a papírokat akkor 30 napon belül mindent meg kell oldani mert egyes iratok csak 30 napig érvényesek. Nem vagyok nagy vodkás de köszi :D
2015. jan. 19. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!