Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tengerparti esküvôre kismamána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tengerparti esküvôre kismamának milyen esküvôi ruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Egyszeru, letisztult hosszu feher ruhat szeretnek. Nem abrocsosat! Linkelnetek kepeket?
2015. jan. 20. 02:22
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Keress magadnak képeket, ha ilyen jól tudod mit akarsz!


Vagy manapság minden menyasszony kényszert érez, hogy itt közzé tegye élete "legszebb napját"M RÖHEJ! KIt érdekel??? SENKIT!!!!!


ÜSD be GOOGLE-be mit akarsz!!!! Vagy erre is lusta vagy?????

2015. jan. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kepzeld mar nagyon sokszor beutottem, de nem talaltam meg a tokeleteset! Es azert kerdeztem, hatha valaki jobban otthon van ebben a temaban....

De nem is ertem mit magyarazkodom egy kekeckedo, szanalmas es irigy embernek?! Jo tanacs: ne kotozkodj es origykedj! Ne legy rosszindulatu! Mosoltogj es legy boldog.... ha masod nincs ezt add tovabb! :-) ;-) :-* O:-)

2015. jan. 20. 03:56
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Bocsi kérdező, de én sem értem a kérdésed. Ha tudod, hogy mit akarsz, mi a kérdés?

Nem kiosztani kell a másikat, hanem beismerni, hogy benned van a hiba...feltettél egy kérdést, amit alatta egy sorral meg is válaszoltál.

2015. jan. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mar csak remenykedni tudok, hofy lesz aki erti a kerdest es normalis valaszt ad! Aki nem erti az minek veszi a faradtsagot, hogy leirja a semmit?
2015. jan. 20. 05:06
 5/9 anonim ***** válasza:

En mell alatt huzott/diszitett chiffon ruhat neznek, pl ilyesmiket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem ezek kozul a 4. tetszik a legjobban.


Hany hetes leszel az eskuvod napjan?

2015. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Linkek nagyvonalban, de nézd át az oldalt, szerintem gyönyörű ruháik vannak. Amúgy én már rendeltem innen, méretek jól voltak megadva az oldalon, azt kaptam amit rendeltem:

[link]

Chiffon-Wedding-Dress-With-Beading-Pleated-002042302-g42302

[link]

[link]

2015. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem is elképeszt, hogy egyesek miért piszkálódnak, oktatnak ki másokat! Ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak hasznos tanácsokkal! Sok sikert a nézelődéshez!

Íme ahol én nézelődtem:

[link]

2015. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod választani a ruha ujjától kezdve az anyagán át a dekoltázs formáját is. Minimális angol szükséges. :) Sok boldogságot. :)

2015. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Sokat segitettetek!!! :)
2015. jan. 21. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!