Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Autókölcsönzés esküvőre Szegeden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autókölcsönzés esküvőre Szegeden?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, honnan bérelhetnénk autót Szegeden. Azt hiszem, csupán 2 honlapot találtunk, iszonyatos árakkal. (30-40000 Ft/3 óra). Tudtok ajánlani autókölcsönzőt, ahol esküvőre bérelhetnénk? El vagyok szomorodva, ennyi pénzünk biztosan nem lesz rá.
2010. febr. 7. 19:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem kb. megfelelne az összeg, habár 20 000 Ft-ra tippeltem. A kocsihoz sofőr, semmi esetre nem felelne meg?
2010. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem Szegedről jönnek. Nem tudjuk tőlük elkérni az autót hamarabb, mert akkor nem tudnak bejönni mivel a ceremóniára. (maximum hajnalban indulva, vonattal, talpig díszben-sehogy sem jó) Nem beszélve arról, hogy akkor jönniük kéne velünk előtte fotózkodni, stb., csak rángatnánk őket. Azért kösz a tippet.

Más ötlet? Honnan lehetni autót bérelni?

2010. febr. 7. 20:24
 13/20 A kérdező kommentje:
Kicsit sok a 20.000 Ft. Sofőrrel? És mennyi időre adnád ennyiért? Pár órára gondoltad? Mert nekünk a ceremónia után családi ebéd lesz, és csak utána tudnánk visszaadni. (valahogy haza is kéne menni)
2010. febr. 7. 20:27
 14/20 anonim ***** válasza:
Természetesen egész napra adnám.
2010. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, és kizárólag sofőrrel.
2010. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Átbeszéljük. Majd kommentben még reagálok később. Kösz az ajánlatot.
2010. febr. 7. 20:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké.
2010. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves ajánló, kérlek, küldj nekem privátban üzenetet, a részletek egyeztetése végett.
2010. febr. 7. 22:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Bár már látom szinte lebeszélted az autót, annyit elmondanék, hogy nekem is nagy ruhám volt, viszont mi úgy döntöttük, hogy a mi kis Peugeot 206-unk lesz a menyasszonyos autó. És nem bántam meg. Simán befértem. Én ültem az anyósülés mögött, amit teljesen előrehajtottak, és így simán befértem. És nagyon cuki volt a kiskocsi feldíszítve.
2010. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves 09:35-ös. Még nem beszéltem le. Sajnos nekünk nincs autónk, úgyhogy azzal nem tudok tervezni. Az egyetlen lehetséges autóval pedig nem a kicsisége a fő baj, hanem, hogy nem áll a rendelkezésünkre reggeltől.

Ha van ötleted autókölcsönzésre, várom.

2010. febr. 8. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!