Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A sellő fazonú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sellő fazonú menyasszonyi ruhák milyen testalkaton mutatnak szépen? Linkelnétek olyan ruhát, ami tetszik?

Figyelt kérdés
Köszönöm a választ :)
2015. jan. 25. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Mindig a vékonyat említik, de SZERINTEM és ez az én véleményem, olyan alakon áll jól, akinek van is mivel kitölteni a formát. Eleve olyan latinos az a fazon (szerintem) és a kerekebb, de formás fenekű, vékony derekú nőknek áll jól szerintem.


Most csak simán a fazont írtam be a google-be, de szerintem neki, a kerekded nőnek jól áll:

[link]


És neki, a vékonynak nem:

[link]

2015. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Homokórákon áll jól szerintem. :)
2015. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is a homokórán. Akinek van melle és azért nem hatalmas feneke, mert a sellő fazon jócskán kihozza a hátsót. Alacsony nőt szerintem még jobban összenyom, inkább az átlagos, vagy magas nőknek válik be az említett alkattal.
2015. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem is homokóra alakú nőkön áll jól. Arányos vagyok, se a fenekem se a mellem nem túl nagy de azért gömbölyödök. Viszont nagyon pici vagyok, ezért vannak fenntartásaim.
2015. jan. 25. 12:15
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Vékony, magas homokóra ill. enyhe körte esetleg. A magasság nagyon fontos, alacsonyabb alkatot kifejezetten összenyom ez a ruha.


Az első által linkelt "formás" nő már túl sok bele egyértelműen. Főleg azért, mert a legtöbb sellő fazonú ruha pánt nélküli, így eleve kisebb-közepes méretű mellekkel ideális.

Persze a photoshoppolt képen nagyon szép feszes a teltebb lány is a ruhában, de mind tudjuk, hogy amint megmozdul sajnos megmutatkoznak a hurkák egy ilyen szoros fazonban, szóval amennyiben nem hollywoodi sztár a menyasszony és egy fotózásnál hosszabb időre kell felvennie a ruhát, ilyen alkattal érdemes ezt inkább mellőzni :)



Itt van pár szép sellő fazonú:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Szubjektív vélemény: szerintem rettenetes ez a fazon, modelleken se tetszik, tuti mást választanék.

Inkább olyan fazont választanék, ami lefelé szépen, fokozatosan bővül és nem ilyen "hirtelen".

2015. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy, akkor nézegesd meg Natalie Portman milyen fazonú ruhákban jelenik meg a sajtóeseményeken. Mert ő pl nagyon alacsony. Igaz, hogy vékony is, de először nézd meg, mi nem nyomja össze, illetve általában mit adnak rá a jól fizetett szakemberek. Utána már lehet variálni kicsit, hogy legyen válla/ujja...stb.
2015. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Salma Hayek 157 centi, bögyös-faros. Sokkal inkább megközelíti az átlagos nőket a formája, őt kell nézni, nem a deszkákat.


Én 158-159 cm magas vagyok, és homokóra, nagy mellel, kerek fenékkel nekem jól állt a sellő, csak azért nem az lett, mert zavart volna, hogy pisilni sem lehet benne.


De amúgy nem is nagyon számít szerintem, hogy milyen magas vagy, úgyis mindenkin magassarkú van, rajtam is platformos volt 12 centis, így voltam 170 ami már véletlen sem alacsony. El kell menni, fel kell próbálni, amit pl. itt mindig nyomnak, hogy az A-vonalú a jó, meg ilyesmi az pl. rajtam olyan volt mind, mint a telefosott búvárruha és csak azok álltak jól, amik a gyakorikerdesek közönsége szerint olyan alacsony nőknek mint én szörnyű kellett volna, hogy legyen.


Ha rendes szalonba mégy, ott úgyis segítenek korrektül, nekem is mondta a csaj, hogy nem lesz jó szerinte, ha kiválaszottam egy olyat, akkor is, ha 30-40 ezerrel drágább volt a kölcsönzése, mint az előzőleg próbáltaknak. És igaza is volt. Persze voltam olyan szalonban is, ahol felvettem ruhát, ami olyan volt, mint tehénen a gatya, de mindig azt mondták, mindre, hogy jaj de jó, ez a legjobb, írhatjuk a papírt, jó lesz akkor?

2015. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a homokóra alkatú nőkön áll jól.
2015. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább körte alakom van, mint homokóra, a vállaim nem keskenyek ugyan, mint a tipikus körtéknek, de a széles csípő-keskeny derék-kis cici kombó megvan, és nekem jól áll ez a fazon, pedig annyira vékony sem vagyok, inkább átlagos (170 cm, 57-58 kg). Egyébként ez a kedvenc ruhafazonom, remélem, egy nap viselhetek egy ilyen fazonú ruhát (nekem még csak a szalagavató bálomra kellett ruha :D).

Ezek szerintem gyönyörűek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ajj, annyira imádom ezeket a ruhákat. :D

2015. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!