Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bevonuló zenének ezt lehetne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevonuló zenének ezt lehetne? Ettől szerintetek kiakadnának?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qSxxQcVd2MU

Imádjuk ezt a zenét, és lényegében a szerelemről szól, csak hát ugye általában mindenkinek a film jut eszébe...

Ti mit szólnátok hozzá ha egy esküvőn erre a zenére vonulna be az ifjú pár?

Köszönöm az őszinte válaszokat!


2015. jan. 29. 20:40
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szerintem szép, megható! :)
2015. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó :D Az biztos, hogy egyedi, nekem tetszene, azt persze nem tudom, hogy a rokonságotok kiakadna-e :)
2015. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De szuper hogy nektek is tetszene! :)
2015. jan. 29. 20:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó :) bár nekem is a film jutna eszembe
2015. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bence_ ***** válasza:
100%

TI bevonulásotok.

Ha ez tetszik vonuljatok erre.

2015. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 30. 05:15
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A násznép összetételével nem vagyok tisztában, de biztos lesz, akinek fennakad a szeme, a lazábbaknak lehet, hogy tetszeni fog, és lehet, hogy lesznek, aki, ha halkan is, de elkezdenek idézgetni a filmből, mialatt vonultok, erre készüljetek fel.
2015. jan. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb olyan esküvőn voltam, hogy punk zenére vonultak be (instrumentális változat). A nagymamák kicsit néztek, a fiatalok, meg vigyorogtak, hogy milyen jó ötlet.
2015. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti napotok, legyen (szinte) minden úgy, ahogy ti akarjátok. Csak egy szösszenet: Hány métert sétáltok majd, és tudod az mennyi idő? Nekünk össz-vissz 40 másodpercnyi zene kellett.
2015. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A közös séta szerintem nem lesz egy perc, de majd amikor megszólal a zene akkor fogok kijönni az épületből, ugyanis kihelyezett ceremóniánk lesz. Nagyjából 2 perc lesz össze-vissza szerintem.
2015. jan. 30. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!