Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Állófogadás (ahol ülni is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állófogadás (ahol ülni is lehet) az esküvői ceremónia után és ennyi?

Figyelt kérdés

Sütikkel, sültekkel. A párom családja ráadásul egyáltalán nem iszik alkoholt, úgyhogy az sem lenne, csak a kaja + üdítők, alkoholmentes pezsgő a koccintáshoz. Egyikünk családja sem táncoslábú, de azért valami zene szólni fog de csak visszafogottan (pl: klasszikusok, régebbi zenék, nem mulatós, inkább Beatles, ilyesmi) Viszont ha állófogadás van, akkor nem lesz unalmas a násznépnek? Én pl. gondoltam még valami játékra esetleg, de nem tudom mit lehetne... Volt egy olyan ötletem, hogy a vendégek közül aki szeretné elmondhatná, hogy mi a legviccesebb vagy legjobb emléke rólunk, mint párról... de ez volt minden, ami eszembe jutott. Valakinek valami tipp?


Ja és kb. 80 ember lesz maximum.



2015. jan. 30. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert a párod családja antialkoholista, még nem eget verő bűn némi alkoholt is kínálni a vendégeknek. Amúgy úgy vélem, te valami gyerekzsúrt akarsz csinálni, ahol játékokat játszanak, meg anekdotáznak a vendégek. Már, aki ott marad....
2015. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Állófogadás (ahol ülni is lehet)


Ez jó. Minden állófogadáson lehet ülni.

Na de komolyra fordítva. A mi állófogadásunkon kb 30 vendég volt. A ceremónia után hazajöttünk, itthon a nappalinba (elég nagy) voltak megterítve az asztalok, ettünk, ittunk. Aztán néhány asztalt kivittünk hogy legyen hely táncolni is. Normális mulatós esküvőre való zene. Aki akart táncolt aki akart ült és beszélgetett. Alkohol volt. Hajnali 5-ig tartott. Játékok is voltak (2).

2015. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Rokonom allofogadasan is volt alkohol. Mi nem tartottunk, mert csak a szuk csaladi kor volt jelen, raadasul csak a parome, az en csaladom messze el (es tobbnyire szrnak is ram).

Nyeremenyjatek, humorista fogadasa pl jo otlet!

2015. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állófogadásra 80 ember rengeteg, de te tudod. Az egyik rokonoméknál 50-60 fő volt, és volt állófogadás is - gyakorlatilag ez volt a vendégváró része a dolognak. Hát elég sokan voltunk már így is, és a vendégek nagyrésze nem tudott elvegyülni a jellemzően kicsi asztalok körül, vagy a terem közepén álltak a helyet foglalva, az útban.


Ne érts félre, szerintem nagyon jó dolgok az ilyen fogadások, de kisebb létszámra ideálisak elsősorban.

2015. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ez csak az elrendezésen múlik, voltam 150 fős lagziban ahol volt állófogadás (is), és nem volt semmi gond ezzel.


Kérdező: nem lesz unalmas, beszélgetnek, esznek, gondolom ez amúgy se lesz 2 óránál hosszabb dolog. Ha igen, akkor azért érdemes lenne valamit kitalálni.

2015. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oké, tényleg nem kötekedésből írtam, csak nekem az a tapasztalatom, hogy nem a legjobb a vendégek elvegyüléséhez, ennyi :) Lehet, hogy tényleg a terem volt a kicsi vagy az elrendezés a rossz.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az állófogadással nincs baj, nekünk is az lesz, de szerintem kell alkohol, a zene, ha Beatles is, nem kell visszafogni, hátha táncolnak, illetve figyelj arra, hogy hordozós kaja legyen :) Tehát ne steak és krumplipüré, hanem töltött falatok.
2015. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!