Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi édes és sós aprósüti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi édes és sós aprósüti kell/fő egy lagziba? Nálatok mennyi fogyott?

Figyelt kérdés

2 sütist kérdeztem meg, egyik édesből fél kg/fő-t sósból negyed kg/fő-t mondott, a másik fél-fél kg/fő-t. Nem nagyon sok ez?

Pakolva nem lesz.


2015. febr. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. Az édes mindenképpen, de a sós is túlzás.
2015. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Édesből kevés kell kb 25dkg, sósból lehet nyugodtan 50dkg

/fő.

Sósból azért kell több, mert akkor többet isznak,

-ha többet isznak, jobban berúgnak,

-ha jobban berúgnak, akkor vita lesz,

-ha vita lesz, akkor összeverekednek.

-És, nincs is jobb lakodalom, mint amikor mindenki összeveri egymást. Így lesz mire emlékezned.

2015. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
-Ja, és a sós süti eláll napokig. -Mire elfogy addigra a monoklik is eltűnnek.
2015. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
25/25 dkg az elég fejenként.
2015. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondanak ennyit, hogy vedd meg, üzlet az üzlet :) 25dkg bőven elég. Esetleg 30. Mi mindenkinek csomagoltattunk, mert nem fogyott, és nekünk is fél kg-t mondtak.
2015. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Cukrászként mondom,hogy édesből 10-15dkg/fő,sósból kicsit több kb.20dkg.Édesből nem kell sok,mert van menyasszonyi torta is,meg különben is gondolom lesz leves és főétel több féle .Én cukrászként ennyit csináltam a saját esküvőmre és még csomagoltam is belőle.Amúgy meg te tudod,mennyi gyerek lesz és mennyire jó evő a társaság.Ha félsz,hogy kevés lesz,akkor is max.20-25 dkg édeset és ugyanennyi sósat rendelnék.Természetesen vegyesen.
2015. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 10 deka édes, 15 deka sóst mondanék, ha nem akartok csomagolni. Felnőtt emberként fél kiló pogácsa mellett már nagyjából vacsorázni se tudnék, biztos csak jót akart keresni rajtatok a cukrászda, ami ezt tanácsolta. :)
2015. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nalunk 10 dkg sos, 25 dkg edes lesz elore csomagolva per fo
2015. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi ideig tart az esküvő/lagzi. A miénk délután fél 2-től este 10-ig, 25-en voltunk velünk együtt, 2 kg pogácsa volt és 2 kg édes sütemény plusz a torta. Az édes sütemény az utolsó szemig elfogyott, a pogácsából maradt 1 kg. Mondjuk ott az is volt a baj, hogy az étteremben kirakták elég hamar a pogácsát és szerintem kiszáradt, mert délután estefelé már száraz volt, szerintem azért nem ették. Az édes sütit később hozták, addig hűtőben volt. Szerintem ezt is érdemes megbeszélni a helyszínnel, hogy legalább az elején takarják le valamivel.
2015. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nalunk 10 dkg sos, 25 dkg edes lesz elore csomagolva per fo"


Fordítva jobb lenne, bár olyat még sehol nem láttam hogy ha elfogyott, valaki panaszkodott volna, vagy egyáltalán észrevette volna.

2015. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!