Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha juliusban lenne az eskuvonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha juliusban lenne az eskuvonk, el vagyok kesve a szervezessel, vagy eleg ra ez az ido korulbelul?

Figyelt kérdés

ha pl marciusban kezdenem teljesen a szervezest?

olyanok valaszat varom akik igy kezdtek :) nem volt gond, pl a fotossal, vagy vofellyel, esetleg ruha valasztasnal, vagy dj-nel? minden erdekelne, foleg akik igy szerveztek minten..



#szervezés #eskuvom
2015. febr. 9. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

igényeidtől függ


én ennyi idő alatt szerveztem meg, de nem szezonban volt,,(okt. közepe)


a vőfélyünknek néztem az idei beosztását, egészen szeptember közepéig minden hétvégéje foglalt, a fotósnak is csak azért volt ideje, mert már akkror nem szokott esküvője lenni


a szervezés nem vezs önmagában sok időt igénybe, az a gond, hogy a jó ár érték arányú szolgáltatók elfogynak.

a ruha választás az sztem nem okoz gondot..

én már sürgősen elkezdeném szervezni, utána lesz kb 2 hónap amikor semmit nem kell

2015. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de mi tavaly szeptemberban mar alig tudtunk idopontot egyeztetni a helyszinnel, vofellyel es a fotossal, a jovo augusztusi eskuvonkre. Es szervezo csaj szerint ez teljesen normalis jelenseg.
2015. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom.. elég nehéz lesz. Mi tavaly júliusba foglaltunk le szinte mindent.. épp h lett egy "normális" zenekarunk. amúgy májusba lesz a lagzink
2015. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyban függ attól hogy hol (vidék, kisváros, nagyváros, Bp.)
2015. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Így van. A helyszín és az ismeretség számít.

Mi januárban döntöttük el, hogy június közepén legyen esküvő. Február közepén hordtuk ki a meghívókat.

Vidéken falun volt a polgári, meg a templomi, azzal nem volt gond.

Városban volt a lakodalom, de mivel ismertük az étterem tulaját, ezért azzal sem volt gond (meg persze még szabad volt az a nap).

Vőfély falubeli, ő önként ajánlkozott, ő szerezte a fotóst, a zenészt meg anyósom.

A ruhát ajándékba kaptam barátnőmtől (ő anno megvette), így az is megvolt.

50 fős esküvő volt, minden volt, de csak szerényen.


Szóval sok mindentől függ, de nem lehetetlen.

2015. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly január elején kezdtük el szervezni az esküvőnket, ami május 31-én volt. Mindenre volt idő, nem kellett kapkodni és minden tökéletes lett.
2015. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, bizonyos okok vegett csak honap vegen tudom kezdeni szervezni.

a helyszin megvan. fotos nincs kitippelve igy bizom benne hogy meg talalunk valakit, mint vofelyt is. visegradon lesz.

2015. febr. 9. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy hol (melyik városban) akartok házasodni, mennyire felkapott helyen akarjátok a vacsorát, milyen igényeitek vannak a többi szereplővel szemben.


Mi körülbelül ilyenkor kezdtük el szervezni a júliusi esküvőnket. Igaz, az étterem egyáltalán nem felkapott hely, azóta már meg is szűnt, de viszont olyan helyen volt, ami nekünk fontos. Fotósunk két pusziért dolgozott, szóval ott nagyon nem volt mit egyezkedni, videós igazából mindegy volt, a lényeg az volt, hogy jól rögzítse az eseményeket (az utómunkákat én csináltam). Ami nekünk fontos volt, az a zene, találtunk is egy nagyon jónak tűnő zenekart, viszont elég "fura" volt a hozzáállásuk (konrkétan egy másik párt akartak "ejteni" miattunk, ezért tőlünk több pénzt kértek), így nem választottuk őket, hanem egy másik zenekart (kb. májusban foglalóztuk le őket) és nem bántuk meg.

2015. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi tavaly októberben kezdtük el a helyszíneket nézegetni, idei augusztusi esküvőnkre. Ahol elsőre a lagzit szerettük volna tartani foglalt volt már, amit végül választottunk, ott is mákunk volt mert előttünk 2 héttel foglalta le valaki a szintén augusztusi esküvőjére csak 1 héttel a miénk után. Vőfélyek a jobbak már október közepére foglaltak voltak, de mi azon még mindig gondolkozunk h legyen-e egyáltalán 50 emberre. Ideje lenne már döntenünk. Dj-t hamar találtunk, bár 150 km-t fog utazni hozzánk, helyieket nem kérdeztünk. Fotóssal is szerencsénk volt, pont szabad volt még, de előtte és utána is végig tele a naptára. Ha jó szolgáltatókat akartok akkor mielőbb ke kell foglalni mert már előre 1 évvel lefoglalják őket!
2015. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi januárban kezdtük szervezni az augusztusi esküvőnket es bizony nem volt egyszerű. A legtöbb helyeszin le volt foglalva, kapkodni kellett a döntésben. Fotóst nagyon nehezen találtunk (ár-érték arány miatt főleg), vofely egy sem volt mar szabad, zenekart is csak ugy találtunk, hogy volt protekcionk. Es a ruhákat is elkapkodják ám, főleg ha nem 36 os a méreted. A legtöbb helyen mérethianyosak voltak a ruhák :( 38-40 es méretek alig voltak. Azert drukkolok. Igazából tényleg csak az igenyeitektol függ.
2015. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!