Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő időpontjának a kiválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő időpontjának a kiválasztásakor figyelembe vettétek a ciklusotokat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem... ha éppen akkor lett volna, akkor is el lehet tolni a tablettával 3 hetet, szóval nem értem miért is kellene.
2015. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
nem, és az esküvőm napján menstruáltam! de nem volt gond ebből :)
2015. febr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de belegondolva ez nem egy rossz ötlet.
2015. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

A saját esküvőnk időpontjánál annyi mindent kellett figyelembe venni hogy ez egyáltalán nem jutott eszembe, bár nem is akkor jött meg szerencsére.

Egyébként nagyon jó ötletnek tartom figyelembe venni.

Fodrászként sok menyasszony frizuráját készítettem már, és sok menyasszonynak aznap megvolt a ciklusa. Tehát ezek szerint más sem figyelt erre.

Sajnos sok menyasszonynak az idegesség miatt eltolódhat, vagy hamarabb megjöhet és akkor hiába vette figyelembe. Pont úgy mint ahogy a feszültség miatt vannak akiknek aznapra jön ki a herpeszük.

2015. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert mas miatt vokt fontos a dátum..de azert kiszamoltam..a naszúton nm lett volna jó mert sokat utaztunk vonaton.l
2015. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Es akkor nem is gondoltam erre. Az eskuvo elotti napon megjott, ruham szoknyaresze ala siman befertek volna harman kenyelmesen, az uszalyom meg 3 meteres volt. Buli volt a tamponcsere. :D
2015. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Eredetileg még a tervezés közben néztem meg, hogy kb. a ciklus közepén kellett volna lennie az esküvőnek... Erre persze az idegességtől megjött 2 héttel előbb, pont az esküvő napján :D Előtte egy évvel hagytam abba a tablettaszedést, mert hormonzavarokat okozott, emiatt eszembe sem jutott, hogy csak az esküvő miatt újrakezdjem. Szerencsére a görcs csak másnap jelentkezett, de azért fel voltam szerelkezve gyógyszerrel :D Hát, kifogtam na... Mint ahogy életemben 2* volt herpeszem, ebből a második alkalommal természetesen az esküvő előtt jött ki pár nappal, szerencsére aznapra már félig visszahúzódott és a tehetséges sminkesem is gyönyörűen elrejtette :D Ezektől függetlenül az esküvőnk napja így is gyönyörű volt, nem zavarták meg ezek az apró dolgok :)
2015. febr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

szia!


Nekem már megvan az esküvő időpontja, 2015 07 18. A kérdés elolvasása utána számoltam ki, hogy hogyan is fog alakulni a ciklusom, eszembe sem jutott eddig. De akkorra már befejeződik szerencsére :)) 3x hip hip hurrá!!

2015. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
nem, mert előtte is és a mai napig is vannak nőgyógyászati gondjaim, kész csoda lett volna, ha ki tudom számolni. Meg is jött hála az égnek előtte pár nappal, akkor is megvolt, de nem okozott gondot. Sőt, fura, mert én elég gyakran járok WC-re, de aznap voltam mosdóban 3-kor, majd este 10-kor :D utólag tűnt fel, hogy csak egyszer kellett a ruhával bíbelődni :D pedig ittam rendesen :)
2015. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Én igen.
2015. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!