Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csinált már valaki sajátkezűle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinált már valaki sajátkezűleg karikagyűrűt? Tapasztalatok? Ár/minőség, stb

Figyelt kérdés
Több helyen is lehet olyan szolgáltatást igénybevenni, hogy szakemberek segítségével ti munkáljátok meg magatoknak az aranyat, ti készítitek el a gyűrűt, ők pedig a kis hibákat kijavítják rajta. Sok mindent én készítek, például a ruhámat, a meghívónkat, stb (nagyon szépen varrok, jó a kézügyességem. A ruhám pl. álomszép lett :)). Ezért gondoltam arra, hogy a gyűrű készítésében is részt vehetnénk, mert így sokkal romantikusabb lesz.

2015. márc. 6. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó ötlet. Ha van aranyad, akkor ne tétovázz. Meg ha ráérsz ilyesmire. Házat is építhetsz. Nem nagy só...
2015. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem ilyen arrogáns véleményekre vagyok kíváncsi...

1. mindenki arra ér rá, amire akar és amit értelmesnek talál (pl. te arra, hogy ilyen haszontalan megnyílvánulásokkal gazdagítsd az internetet)

2. szerintem neked nem esett le, hogy nem egy tömb aranynak akarok nekiesni egy kalapáccsal a konyhámban, hanem egy olyan helyre akarok elmenni, ahol direkt ezzel foglalkoznak, hogy a műhelybe beviszik a párokat és segítenek nekik abban, hogy ők maguk olvasszák, formázzák az aranyat, így kb. 60-70%-ban ők maguk készítik el a gyűrűt.

3. képzeld, ha építkeznénk, ott is boldogan pakolnám a téglákat, mert ami az enyém, abban legyen benne a saját kezem munkája is, talán mert úgy gondolom, hogy többet jelent az, amit én "teremetettem", mint az, amit mástól nagy kényelmesen megvásároltam...

2015. márc. 6. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem. Árban hasonló, mintha készen vennéd (arany ára+munkadíj+"attrakció ára").

Spórolni nem igazán tudtok rajta, max a tudat, hogy ti készítettétek, ad hozzá egy kis pluszt.

2015. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jo otlet, meg nem is hallottam ilyenrol. Ha tudtam volna hamarabb, biztos reszt vettem volna benne. A ruhadrol tennel fel kepet vagy privatba elkuldened? Nagyon szeretnek en is varrni :)
2015. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy helyet, ahol nagyon korrektek: www.keszitsdelakarikagyurud.hu. Még kicsit olcsóbb is, mintha boltban vennénk. Szívből ajánlom mindenkinek :)
2015. márc. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!