Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőnél, bérelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőnél, bérelt házasságkötő teremben kell engedélyt kérnem, ha az élő zenét megoldanám magamtól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem feltétlenül egységes a szabályozás erre. A mi esetünkben megadtak egy külső szervezőt, aki 6 ezerért lejátssza a zenét, amit szeretnénk. De én ennyit nem fizetnék azért, hogy felvételről kapjak zenét. Ehelyett felbérelnék két hegedűst, vagy egy gitárost és egy hegedűst (ezért már fizetnék többet is), hogy megbeszélt zenét játsszanak nekünk. De nem tudom, ehhez kötelező-e az hivatal engedélyét kérnem, illetve kötelezhetnek-e rá, hogy fizessek a szervezőnek, holott én béreltem fel a zenészeket, vagy el lehet fogadtatni velük, hogy pusztán vendégek a zenészek is.

2015. márc. 9. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak véleményem van: szerintem nem kell érte fizetni. Kb olyan lenne, mintha egy vendég ragadna hegedűt, ami miatt az önkormányzat benyújtana nektek egy számlát :)
2015. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!