Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, egyedül maradtam az esküvő megszervezésével?

Figyelt kérdés
Senki nincs, aki segítsen. Mindenki nagyon szeret minket, tök jó eljönni, de a szervezésből köszönik szépen nem kérnek (sajnos a párom sem segít, nagyon visszahúzódó temészet, és szerinte nem ért a "csajos" dolgokhoz). Egyedül meg tudom majd csinálni? (Az esküvő nyár végén lesz.) Segítsetek.
2010. febr. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg a párodnak, hogy ha az esküvőt akarja, akkor tessék segíteni szervezni, ez nem csajos dolog, ez MUNKA!!! A TI eskövőtök lesz, nem csak a tied, szóval jó lenne, ha kivenné a részét a dologból. A szülőket úgy a legegyszerűbb bevonni, hogy konkrétan közlöd, mit szeretnél tőlük (pl. anyukád/anyósod intézze a kaját stb). Szeintem.
2010. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit kétségbeestem. :(
2010. febr. 15. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg tudod csinálni. És így annyi előnye lesz a dolognak, hogy pont olyan lesz, amilyennek te szeretnéd. Nem kell hajba kapnod anyósjelölt-pajtással, mert ő valamit teljesen máshogy szeretne.


Ahogy így belegondolok a mi esküvőnk szervezésébe, az én anyósom a teafőző gépet intézte, anyu, a ruhát fizette és eljött velem a szalonba próbálni, apósom a zaciba vágott pár családi ékszert, a rokonaim egy-egy tálca sütivel érkeztek a lagziba, és ennyi.


Nekem a párom is sokat segített, pl a meghívók nyomtatásában, az ülésrend kialakításában, a zene megtervezésében (dj volt, és minden zeneszámot mi választottunk ki neki, a vendégvárástól a bulizáró Tv Maciig), a meghívó szövegének megfogalmazásában, de a tervezés és szervezés kb 80%-át magam csináltam.

2010. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy te intézed, és nem az anyád, anyósod akarja ráderőltetni a saját akaratát, hidd el, az sokkal idegesítőbb. Ha neked fontos a nagy esküvő (mert biztos fontos, ha már most a nyári esküvődet szervezed, mi egy hónap alatt dobtuk össze az egészet) akkor csináld magadnak, és örülj, hogy olyan lesz, amilyennek te megálmodtad! És őszintén, ne várd el egy pasitól, hogy ez iránt lelkesedjen, mert az esküvő tipikusan az a nyálas dolog, amiben a pasik jobb esetben hagyják kibontakozni a lányokat, de - érthetően - legszívesebben elbujdokolnának. Azért nem tudom, hogy beszéltél-e arról a pároddal, hogy ő vajon biztosan ilyen nagy esküvőt és felhajtást akar? Mert neki is végig kell ám majd csinálni. És ha olyan visszahúzódó, ahogy írod, biztos nem ez lesz élete legjobb napja. Viszont ha tud hozzá jó arcot vágni, akkor valószínűleg tényleg szeret téged!
2010. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hűűhaa...Most egy picit megnyugodtam.:)

Nem én vagyok az egyedüli aki ilyen helyzetben van...

Nekünk nyáron lesz az esküvőnk, és kijelentette hogy neki nem fontos dolog az, hogy halványzöld vagy bordó lesz-e a díszítés (saját példa),de minden esetre annyit azért elmondott hogy Őt igazából csak az érdekli hogy az Ő pici menyasszonya a világ legboldogabb embere legyen.:)Gondolom a Te párod is így gondolja!Úgy hogy csak annyit tudok neked mondani,hogy HAJRÁ!Meg tudjuk egyedül is csinálni,ill. minimális segítséggel...:):)

2010. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó, hogy nem vagyok egyedül! :P :D
2010. febr. 17. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!