Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pécs környékén (menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécs környékén (menyasszonyi ruha) varrónőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ha igen, tudnátok esetleg referenciát is küldeni meg árat?


Előre is köszönöm!


2015. márc. 17. 16:53
 1/5 anonim válasza:
0%
nem
2015. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pécsen a Zrínyi utcában van egy alkalmi ruha varrónő, lehet, hogy menyasszonyi ruhát is vállal, de ezt nem tudom pontosan, de azért egy próbát megér.
2015. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyis Pécsett helyesebben, nehogy nekem ugorjon egy-két "kedves" válaszoló.
2015. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bélavári Zita. Nem Pécs, hanem Mohács, de igényes anyagok, gyönyörű kivitelezés. Nem olcsó, de nem tudom pontosan megmondani, hogy mennyi, honlapon az van, hogy tervezés méretre készítés vásárlás 200 ezer Ft-tól (határ nyilván a csillagos ég). De ezért a pénzért tényleg szép, egyedi ruhát kapsz.

[link]

2015. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még Zsuzsi és az Orchidea szalon, szép anyagokkal dolgoznak itt is, de évekkel ezelőtt elég csúnyán elrontották a koszorúslányruhámat, meg a ballagási blúzomat is, úgyhogy a varratást náluk csak akkor ajánlom, ha határozott elképzeléssel mész oda, mert a csináljunk valami csinosat, kreatívat, az nem nagyon jött be (nekem).
2015. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!