Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Linkelnétek szép alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek szép alkalmi ruhát esküvőre?

Figyelt kérdés
Volt barátom hívott meg minket az esküvőjükre, nyár végén lesz. Nem akarok sem túl, sem pedig alul öltözött lenni. Nyilván, fehér és árnyalatai, piros, fekete kizárva...
2015. márc. 17. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó bocsi, az egész oldalt belinkelte, de talán így is jól jöhet :) Amúgy a harmadik, lila ruhát akartam mutatni.
2015. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1- [link]

2- [link]

3- [link]

2015. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem akarok kukacoskodni, de csak nekem szúrja a szemem a "volt barátom"? Hú, én el nem mennék. Bár egyik exemmel se puszival váltunk el.

Tavaly ilyesmi ruha volt rajtam egy esküvőn, türkiz színben, térig ért: [link]

Idén ilyenben tervezek lagzizni: [link]

2015. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi nagyon jóban vagyunk, több mint 8 éve szakítottunk, baráti viszony alakult ki köztünk. Nem emlegetjük a múltat, az akkor volt, azóta megmaradtunk jó barátoknak. Nekem is van férjem, 2 gyerekem, így szóban sem jöhet semmi féle múltidézés. A férjemmel pedig kisgyerek koruk óta barátok... Senkit nem zavar, hogy mi annó pár hónapot együtt voltunk, ha hazajönnek külföldről az elsők között vagyunk, akikhez eljön beszélgetni. :)
2015. márc. 20. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!