Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Boglárka ruhaszalonról vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boglárka ruhaszalonról vélemények (Budapest)?

Figyelt kérdés
Milyenek a ruhá minősége,márkája?Sok ruha van-e stb......Kiváncsi lennék mindenre.
2015. márc. 24. 07:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
79%

Sok a ruha, vannak szépek , csinosak.

Sajnos a dolgozók annyira nem voltak kevesek, legalább is ezt éreztem hogy a hátuk közepére sem kívánnak amikor elmondtam hogy mit és hogyan szeretnék.

Végül nem innen lett ruhám. hanem egy csepeli szalonból ahol olcsó is volt a ruha és körbe ugráltak, és gyönyörű ruhák voltak.

2015. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
hú, egyszer épp erről az oldalról linkeltek be nekem egy fb bejegyzést, ahol a tulaj osztotta a népet, hogy nem kötelező ám tőlük bérelni, ha valaki csóró, ne oda menjen, nagyon durva, flegma, bunkó egy nőszemély volt.
2015. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Amit a második válaszoló írt, azt én is olvastam. Elég durva volt..

Én mondjuk szalagavató ruhát szerettem volna onnan, de miután olvastam azt a bejegyzést, inkább máshonnan béreltem ki.

2015. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Én ott vettem a ruhám 30eFt-ért. Szép a ruha, megvagyok vele elégedve, a nőci nem volt nagy szám, bunkó se volt, de kedves sem. Én tuti nem bérelnék ott, de venni megéri náluk ruhát.
2015. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Jó rég volt az a bunkózás, de még én is emlékszem... ha nem konkrétan ők és csak ők forgalmazzák azt a bizonyos Álomruhát, amit kinéztem magamnak, biztosan más helyre mennék.
2015. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
Én is hallottam, hogy nem valami segítőkészek. Viszont szépek a ruhák és jó áron vannak (mármint megvenni szeretném), cserébe kibírom azt a háromnegyed órányi nem túl kedves környezetet. Utána meg le vannak tojva, nem látom őket többet. Úgyhogy én oda fogok menni.
2015. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Én is onnan vettem egy ruhát, de bérelni nem oda mennék, arra drágának tartom. Amikor én próbáltam kedves volt a hölgy, bár nem ugrált körbe. Árengedményt is kaptam így 25E-ért lett ruhám. Nem a legjobb minőségű ruhák vannak ott, de nem is annyira rosszak mint ahogy sokan állítják.
2015. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb elmenni és saját szemmel megnézni. Attól még nem muszáj egyből lefoglalni a ruhát, hogy elmész oda. Egyébként nekem stílusra kép alapján nem tetsznek az ottani ruhák, de ez szubjektív, neked kell, hogy tetszen.

A 73%-osra meg nem kell hallgatni, neki szinte minden gagyi és "sufniszalonos", és csak amit ő gondol, az lehet tökéletes...

2015. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sokat segítettetek.Szeretném megkérdezni az első válaszolót,hogy hol van az a szalon ahova végül is ment és nem olyan drágák a ruhák?Mindenkinek ment a zöld kezecske!
2015. márc. 24. 15:29
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
#12 Akinek van pénze egy Demetrios ruhára, az még kérdezni sem fog a Boglárka szalonról. Szóval értelmetlen a válaszod..
2015. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!