Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvő kihozható nullszald...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvő kihozható nullszaldóra?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz az esküvőnk,lakodalmunk és kicsit el vagyunk képedve az árakat illetően. Ha egy főre levetítem, akkor kb. 18.800 Ft/főnél tartunk. És még lehet felmerül valamilyen költség amire nem gondoltunk, ami csak növeli az árat.


Van itt olyan, aki ki tudta hozni nullára vagy minimális veszteséggel?


2015. márc. 24. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ hány fő..

Egy idő után ha több a dő, akkor kevesebbre jön ki /fő ha mindent számolsz


Előre így terrvezni lehetetlen.. Mi 300 plusszal zártunk 100főnél

2015. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Mi 200 fővel számolunk
2015. márc. 24. 19:49
 3/61 anonim ***** válasza:
40%

Ha van egyetlen napra ennyi pénzetek, nem mindegy, hogy visszajön-e?


Írjátok meg a meghívókba, hogy 18800 a beugró. Aki nem tudja vállalni, nem mehet. Kevesebb fő, kevesebb pénz.

2015. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
82%
Én a helyetekben csak a legszűkebb baráti körre és családra csináltatnék lakodalmat. És a pénzt megtartanám. De ha van több millió forintotok hetedhét országra szóló lakodalmat tartani, akkor mindent bele!
2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk nagyon változatosak voltak a nászajándékok. A legtöbben 20-50 ezret adtak családonként, de az egyik idős rokon több százezret. A félretett pénzét így osztja szét az unokák között. Így talán többet is kaptunk nászajándékként, mint amennyit költöttünk. A menyasszonytánc nem pénzes volt.
2015. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
A pénzünk megvan már rá, csak azért mégis jó lenne, ha legalább kis veszteséggel meg tudnánk oldani, mert szeretnénk egy nagyobb nászutat is.
2015. márc. 24. 19:56
 7/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben választani kell, mi a fontosabb. Tényleg csak akkor tudod előre, hogy mennyire jössz ki, ha megírod, mi a minimum összeg, amit adjanak. Egyébként lutri.
2015. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Bevallom ilyet nem szeretnénk, hogy leírjuk mennyit szeretnénk, mert az nagyon fura... Nekem az sem baj, ha valaki ajándékot hoz.


A kérdésemet azért írtam ki, mert itt már találtam olyan kérdést, ami pont ezt vesézgette, és gyakorlatilag csak olyan válaszok születtek, ahol mindenki óriási pluszokkal jött ki.

2015. márc. 24. 20:06
 9/61 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hol akarjátok tartani, mit lehet megbeszélni az étteremmel, mit tud segíteni a rokonság.

Nálunk volt hentes a családban, az éjféli vacsorát ő intézte, termelői áron. Bort mi vittünk, termelőtől, jobb volt és sokkal olcsóbb, mint az éttermi. Süteményeket ismerős sütötte, minimális árréssel, nagyon finom volt és olcsó. Így nagyjából nullszaldósra jött ki.

2015. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
13%
Önkormányzatonként változó az illeték, de azért az annyira nem sok... Szóval ha nullára nem is, de közel annyira simán.
2015. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!