Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Farmert és tornacipőt akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farmert és tornacipőt akar zakóval, de rajta hagyományos dolgokat akar látni, hogy nézne az ki?

Figyelt kérdés
Tiszteletben tartom a döntését, de szerintem akkor nekem is kell valami ami lazább, de így mi?
2015. ápr. 1. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Furcsán az biztos. De ez a ti napotok.


Nálunk teljes egyértés volt, hogy hagyományos ruhánk lesz azaz magyaros menyasszonyi attilával.

2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én a helyedben valami rövidszoknyás ruhát vennék fel, mellé valami élénk színű cipővel.
2015. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ötletelés résznél tartunk amúgy, tehát képeket is szívesen fogadok. Erre nem készültem ötletekkel.

Fekete, csipkés szemüvegem van, ez pedig romantikus-vadóc stílusú.

Ée

2015. ápr. 1. 21:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Lesz templomi és polgári kb 20-30fővel.
2015. ápr. 1. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok.


Polgárira mindenki úgy megy el ahogy akar, de templomban így akar megjelenni? WTF? Azt remélem tudod, hogy pl. a menyasszonynak tilos fedetlen vállal megjelenni a templomban? És van még egy két korlátozás.

2015. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele, épp ezért kezdtem el gondolkodni hogy hogyan lehetne ezt megoldani.

A templomihoz rá kell vennem hogy "normálisan" jelenjen meg. De pl nyakkendőt tuti nem fog felvenni, gyűlöli annak ellenére hogy meg tudja kötni :D

2015. ápr. 1. 22:52
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

ma 22:29

Perszemár tilos, biztos nem engedik be a templomba fedetlen vállal.. Én speciel a nagy kapkodásban m,eg izgulásban otthonfelejtettem a bolerómat, úgyhogy tök fedetlen vállal mentem ráadásul 2 templomba is. Nem szóltak semmit.

2015. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Laza vagy. Nekem lesült volna a pofámról a bőr, hogy még a pincérek is elegánsabbak a farmeros-tornacipős újdonsült férjemnél. Hát akkor te meg vegyél fehér farmerszoknyát, meg egy fehér tornacipőt, hogy összeillő pár legyetek. Azért a vendégeknek szóljatok, hogy senki ne vegyen elegáns ruhát, mert akkor túlöltöznek titeket.
2015. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Ez tényleg a Ti napotok, legyen így. 100-ból 90 férfi utálja a nyakkendőt, de az az egy nap különleges, megadják a tiszteletet, felöltöznek alkalomhoz illően. Nem is értem hogy-hogy nincs rá igényetek.

Szerintem nagyon fiatalok vagytok, tök cikiiii a nyakkendő. :)

2015. ápr. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj, ez a ti napotok legyen olyan amilyennek szeretnétek :D

Nekünk is ilyen laza esküvőnk volt, igaz mi nem mentünk templomba, a vallás távol áll tőlünk..


Néhány kép inspirációnak:

[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!