Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Swarowski kristályok a menyass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swarowski kristályok a menyasszony ruháján vagy a hajában legyenek, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
Meg még szerintetek csokorba milyen lenne a sárga rózsa? Vagy nektek milyen virág volt?

2015. ápr. 10. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire szeretnél csillogó-villogó lenni.


Szerintem szebb a visszafogott stílus, de ha neked tetszik a sok csillogás, akkor egy szép köves ruhához jól megy egy köves fejdísz.


Szerintem a sárga rózsa szép csokorban.

Ebbe még kristályok is vannak!

[link]

2015. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Mindketto *.* es a csokor pink, a szara meg csillogo
2015. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Na, erre én is kíváncsi lennék :) Nekem tele van kristályokkal a ruhám, de halvány lila gőzöm sincs, hogy milyen ékszert lehetne felvenni hozzá és hogy ha a ruhán vannak kristályok, akkor illene-e a hajamba is tenni, hogy teljes legyen az összhang, vagy az már úgy túl sok. Nekem egyébként ez a ruhám:

[link]

A kép készítése óta még került rá strassz, de sokkal nem lett feltűnőbb, csak kicsit sűrűbb.

Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, pont ezt akartam én is :)

2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Hármas pont most olvastam a kérdést, ezt valóban te varrtad? Ha igen, akkor nagyon ügyes lehetsz, nekem sajna nincs ekkora türelmem. Az enyém varratva lesz, hasonló mint ezen a képen a jobb oldali: [link]
2015. ápr. 10. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én varrtam :) Türelem az nálam se játszik, de ez valahogy kivétel volt, jól el elszórakoztam vele, kb 1,5 hónapig minden szabadidőmet ezzel töltöttem. Azóta varrtam egy másikat is, mert egy csomó anyagom megmaradt és készült egy mini ruha belőle, amiben majd könnyebb lesz táncolni, így tiszta divatbemutató lesz az esküvő, mert menyecske ruhával együtt 3 ruhám lesz, de hát kidobni nagyon nem akartam 15 méter anyagot :D

Én is pontosan ugyan ezt a ruhát néztem ki először, amit linkeltél, a jobb oldalit! :D csak én azt a felső réteget nem akartam a szoknyára, ami rá van tűzve. Aztán ahogy keresgéltem, azt hiszem ugyan ebből a kollekcióból találtam ezt: [link] és végül ennek a mintájára csináltam az enyémet.

2015. ápr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A kristályokat hol szerezted be? Itthon nagyon drága, én e-bay-en találtam, 800 db 300 ft. Rendeltem 4000 db-ot potom 1500 ft-ért :P
2015. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ez a ruha szerintem csak valami nagyon egyszerű ékszert kíván, viszont hajba tennék pár csillogó díszt.
2015. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te tudod. Engem speciel a világból ki lehet kergetni akármilyen kristállyal a világból esküvőn, én jobban szeretem a letisztultabb dolgokat. Szóval én nyilván azt mondanám, hogyha muszáj, akkor csak ruhán, a kettő együtt sok, de ha te meg ilyen csillivilli típusú lány vagy, akkor meg hordd mindkét helyen, ha így érzed jól magad.


Sárga rózsát én viszont nem tudok elképzelni ilyen kristályos dolgokhoz, vagy más, kevésbé kerek fejű virággal kombinálva talán... esetleg vmi világosabbal.

2015. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont valami olyasmi ruhával van, mint a tiéd:

[link] - nem rossz, de én valami ilyet tudok elképzelni:

[link] a szára olyan anyaggal lenne átkötve, mint amiből a ruha készül és ugyan olyan kristáylok, mint a ruhán.

2015. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A ruhám felső része apró kristálygyöngyökkel volt kivarrva, virágmintás- köves ékszerszettem volt hozzá, virágmintás köves fejdíszem és apró swarowski gyöngyökkel díszített fátylam (ebben az egyben biztos vagyok, hogy az volt, mert én magam csináltam. Az ékszerek nem sw. voltak, a ruhán nem tudom milyen márkájú gyöngyök voltak, de kinézet alapján kb. ugyanaz, mint amit a fátylamra varrtam)
2015. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!