Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a koszorúlányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a koszorúlányok fizetik ki a ruhájukat?

Figyelt kérdés
vagy ők úgy kapják attól aki fizeti az egészet?

2015. ápr. 11. 14:35
 1/8 csingilingg84 ***** válasza:
Én nyáron voltam koszorúslány és nekünk kellett kifizetni :)
2015. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megbeszélés kérdése. Ha a menyasszonynak pontos elképzelése van, hgy márpedig mindenki azt veszi fel, amit ő kinézett, akkor úgy gondolom, hogy az ő feladat kifizetni.


Ha szabad kezet ad, és elmondja, hogy zöldet szeretne, egyezzetek meg a többiekkel, akkor szerintem a lányok fizetik. Persze nem kizárt így sem az, hogy a menyasszony.


Mondtam, megbeszélés kérdése.

2015. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban megbeszélés kérdése. Amikor én voltam koszorúslány azt a ruhát választhattam ami nekem a legjobban tetszett, de a jegyespár azt fizette is. :)
2015. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyformában kell lenniük akkor általában a menyasszony fizeti.
2015. ápr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az eddigi esküvőkön amiken voltam minden koszorúslány magának fizette. Meg lehet velük beszélni.

Ha meg valaki felajánlja, hogy csak vegyék fel azt a ruhát akkor nyilván nem ők fizetik. Ha engedi az esküvői költségvetés akkor lehet erre is számolni, de nem muszáj! :)

2015. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felénk a házasulandók kötelessége, ha ők választják a ruhát, ha nem :) (a cipő-haj-smink már saját költésg)

De gondolom eltérő, ezrét én is azt javaslom, hogy beszéljétek meg.

2015. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Czipó Éva ***** válasza:
Megbeszélés kérdése, mindkét esetre sok példát tudok. Az biztos, hogy nem illik megsértődni azon, hogy a koszorúslányok maguknak fizetik a ruhájukat.
2015. ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó viszont ha a menyasszony választja ki a ruhát, akkor nem illik megfizettetni a koszorúslánnyal. Ha csak a szìnt szabja meg akkor igen. De konkrét ruhát nem illik kifizettetni, senkit sem kötelezhet arra hogy mennyi pénzt költsön egy ruhára, amit lehet akkor vesz fel utoljára.
2015. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!