Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő utáni névváltoztatás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő utáni névváltoztatás, ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Az esküvő után szeretném a vezeték nevemet lecserélni a leendő férjem vezetéknevére, de ezzel együtt szeretném a keresztnevemet is megváltoztatni. Ez így lehetséges egyszerre?
2015. ápr. 14. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.A keresztnév más dolog.
2015. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos egyszerre nem fogják engedélyezni. Esküvőd alkalmával neved tetszőlegesen változhat oly módon, hogy a férjed neve valamilyen módon csatolódik a Tiédhez, de a keresztneved változtatása külön dolog, amely alap névváltoztatási procedúrába sorolható (10.000 Ft).

Én épp most vagyok a névváltoztatás sűrűjében :)

2015. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért gondoltam, hogy egyszerre menne ez, mert nem akarom 2x lecserélni az irataimat.
2015. ápr. 14. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az anyakönyvvezetőtől.
2015. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem lehet. Vagy az esküvő előtt megváltoztatod a keresztneved (megvárod míg meglesznek az új okmányaid, azzal mész bejelentkezni az anyakönyvvezetőhöz az esküvőre), vagy már esküvő után, de akkor is csak akkor kezdhetsz hozzá, ha már megvannak az új okmányaid.
2015. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!