Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, ha kellemetlenul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kellemetlenul erzem magam a noverem fenyuzo eskuvojenek szervezese kozben?

Figyelt kérdés
Noverem ugy egy nap alatt megkeresi az en havi fizetesemet, a volegenye, meg az ovenek is a 2xeset. E miatt ugye az eskuvojuk nagyon utos lesz. Noverem engem kert fel koszoruslanynak, amit en nagyon szivesen vallalok. Joban vagyunk attol, hogy neki bejott az elet, nem lett mas ember vagy ilyesmi. A tobbi gazdag baratnoje siman kifizette maganak a ruhat, nekem a noverem vette meg, egy szot se szolt, csak mosolyogva atadta, tok aranyos volt, de nekem kellemetlen. :S Tudom, hogy mem igazan tudnam kifizetni. Elvittek magukkal, hogy menjek etelt kostolni, mo dvan, hogy szamit neki a velemenyem. Nagyon elegans volt a hely, en "kioltozve" egy csovesnek neztem ki, mikozben o nadragban es eg sima folsoben, par ekszerrel is egy elegans bombazo. Felvettem a ruhat is, hogy ram igazitsa a varrono. Eletemben nem ereztem meg ilyen finom anyagot, gyonyoru ruha, de olyan csunyanak erzem magam ahoz a ruhahaoz. Nagyon szeretem a tesomat, legjobb baratnom, es nem tudom megemlitsem e neki, nem akarom tonkretenni az oromet negativ megjegyzesekkel. :( tudom, hogy megerto lenne, megnyugtatna, csak nem tudom, hgy illik e ilyet szobahozni, megiscsak az o nagy napja.
2015. ápr. 16. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Önértékelési gondjaid vannak. Te kevesebbnek érzed magad és úgy gondolod, hogy te soha nem leszel olyan szép és szerencsés, mint ő. Szerintem inkább ezen dolgozz. Mindenki előtt ugyanolyan lehetőségek vannak, még ha máshonnan indul is. Nem hiszem, hogy csúnya vagy. Megemlítheted neki, de attól te nem érzenéd sokkal jobban magad, ha ő nyugtatgatna sem. Itt először neked kell saját magad reálisan látni.
2015. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
én átérzem ezt. Amikor magasabb körökben mozgok(és ez a párom családja) akkor ők ugye jönnek a márkás ruháikban meg ilyesmi és mesélik épp hova mentek wellnessezni, én meg max arról tudnék mesélni hogyan spóroltam azon hogy az adomány boltban vásároltam.Mintha két külön világ lennénk,szeretnek de süt róluk a sajnálat vagy sógor irányából a lenézés.Belépek és rajtam az olcsó anyagból készült elegáns ruha nem néz ki olyan jól,mint a rajtuk levő szándékosan szakadt márkás gatyó. Én már megszoktam max ajándékozásnál fárasztóak a pofa vágások,nyeld ezt le hisz csak egyszer kell ezt végigcsinálnod, aztán visszatérhetsz a saját világodba :)
2015. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnallak masodik. Szerencsere velem nem lenezoek, meg leendo sogorom szulei is kb. ugy bannak velem, mintha a sajatjuk lennek. Tunemnyes az egesz csalad. Szoval inkabb az en fejemben van a gond.
2015. ápr. 16. 15:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem örülj, hogy ilyen testvéred van. ritka az ilyen.

elmondhatod neki az aggályaidat, de úgy is elhallgattatna szerintem.

2015. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
az én apósomék is tüneményesek csak egyben sajnálnak és nincs egy közös témánk,ilyenkor ugye feszeng az ember mert tudatalatt úgy érzi nem illik ide,mintha én lennék a fertőzött beteg akit kerülgetnek :D Elegáns helyen meg pláne kiszúrják ha nem vagy gazdag és nem úgy bánnak veled, mint a márkás toprongyossal. Most lenyeled aztán túl leszel rajta hisz ha minden jól megy akkor tesódnak csak egyszer lesz esküvője.
2015. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy ertve ritka? Mert kedves?
2015. ápr. 16. 15:53
 7/18 A kérdező kommentje:
Figyel. Most hiaba probalsz radumalni, arra, hogy ok is olyanok, mint a Te csaladod, hidd el, hogy nem igy van.
2015. ápr. 16. 15:55
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Talán azért van benned ez a félelem, meg kényelmetlen érzés, mert Magyarországon hatalmas divatja van a látszat gazdagságnak, de többnyire az ilyen emberek egészen másképp viselkednek, mint a valóban gazdagok.

Akinek tényleg van, meg jó módban él, nem nagyon foglalkozik senkivel, inkább a saját örömét kutatja, és próbál élni.

2015. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Senki sem érzi át, hogy mi játszódik le benned, én mégis azt mondanám, hogy más szemszögből nézd. Egy olyan helyzetbe csöppensz, melyre másképp nem nagyon lenne módod (jelenleg), s mint új tapasztalatot, próbáld élvezni. Élvezd a felhajtást, a sziporkázást, a habzsi-dőzsit.

Vedd fel a ruhát, add magadat, de közben hagyd magad sodródni az árral. Légy a tesód mellett, és segítsd ha kíváncsi a véleményedre (pl. ételkóstolás).

Magadat pedig lásd kevésbé elfogultan. Nem a ruha teszi az embert, de sokat dob rajta. Viszont a leírásodból úgy érzem, lehetnél akármilyen göncben, nem odaillőnek látnád magadat. S itt a gond. Ők is ugyanolyan hús-vér emberek és a szemükben nem fogsz kilógni a többi résztvevő közül, sőt... Szóval legyen önbizalmad és vesd bele magad a készülődésbe, add át magad a helyzetnek. Meglátod, jó lesz.

2015. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso, vegre egy valasz. :)
2015. ápr. 16. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!