Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt csak az esküvő előtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak az esküvő előtti para hozza ki belőlünk, vagy rossz ómen?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk. A napokban borzasztó csúnyán összevesztünk egy hétköznapi dolgon. A végén már iszonyat durva dolgokat vágtunk egymás fejéhez (hülye vagy, szerencsétlen, béna, stb…) Azóta elég furán viselkedünk egymással. Ingerülten, hidegen. Én olyan furán, erőtlenül érzem magam. Mintha gyászolnék… Ő éjjel álmatlanul fekszik mellettem. Ilyenen mások is keresztül mennek esküvő előtt? Vagy ez a kapcsolatunk végét jelenti? Próbáltam beszélni vele, de nem megy, egyszerűen elmenekül, ha látja, hogy szeretnék vele erről beszélni. Fogalmam sincs, hogy akarom-e még az esküvőt. Erőm sincs ezen gondolkodni.
2015. ápr. 23. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Esküvő előtti para már hónapokkal előtte?

Nem feltétlenül a kapcsolat végét jelenti, de beszélni kellene, hisz nem jó mindkettőtökben tüske van.

2015. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem esküvő előtti para. Ahhoz eléggé megaláztátok egymást a veszekedés során.. Szerintem nem az esküvőn kellene elsősorban gondolkodnotok, hanem azon, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatotokat. Az elfojtott indulatok törtek ki belőletek, amiről eddig nem beszéltetek. Így házasodni viszont nem szabad! A problémákat meg kell oldani, hogy továbbléphessetek. Valószínűleg a párod is azért menekül előled, mert ugyanezek a gondolatok vannak a fejében, csak nem akarja őket kimondani. Jót tenne nektek egy kis kiszakadás a mindennapokból, akár együtt, akár külön, hogy átgondoljátok, mit akartok jelenleg az élettől.
2015. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Mióta vagytok együtt?
2015. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Kérj bocsánatot. Ha szerencséd van, elfelejti a hisztis mirtill viselkedésedet. Én simán kidobnálak.
2015. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

10 éve vagyunk együtt.

4-es miből gondolod, hogy én generáltam a vitát és én vagyok a hisztis? Elmondanám, hogy nem én voltam, aki ordított és nem én kezdtem a mocskolódát. Nem nekem lenne miért bocsánatot kérni, mégis jóformán én kértem elnézést a veszekedés során, hogy bele mentem a cirkuszba.

2015. ápr. 23. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélni, ne hagyd magadat lerázni. Ha ezt most nem tudjátok rendbetenni, ne kezdjetek el házas életet élni.
2015. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jelenti a kapcsolatotok végét, de ha egy ilyen csúnya veszekedés után nincs mind a kettőtökben vágy és hajlandóság arra, hogy lehiggadva, nyugodt körülmények között megbeszéljétek, ami történt és megbocsássatok egymásnak, akkor a helyetekben én is elgondolkoznék azon, hogy mennyire jó ötlet az esküvő.


Ha nem veszed tolakodásnak így ismeretlenül és névtelenül, megkérdezhetem, hogy a Párod magától kérte-e meg a kezedet ennyi idő után, vagy - finoman szólva - kellet-e egy picit szorgalmaznod, hogy rászánja magát?

2015. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni mindenképpen meg kellene, de azt nem gondolom, hogy a kapcsolatotok végét jelenti, vagy, hogy emiatt kételyek kellene, hogy felmerüljenek bennetek az esküvővel kapcsolatban. Nekünk is idén lesz az esküvőnk és igen mi is össze szoktunk veszni néha. Nehéz időszakon megyünk keresztül, főleg a párom és előfordul, hogy valamelyikünknek elfogy a türelme és onnantól kezdve már csak vérmérséklet kérdése, hogy ez abban nyilvánul-e meg, hogy feltesz egy fejhallgatót és hangosan hallgatja a zenét, vagy elküld a halál véreres túrós f@57ába. Neked kell tudnod, hogy ez annyira durva volt-e a megszokott veszekedésekhez képest, hogy ilyeneken gondolkozz, de szerintem mindenképp beszéljetek róla.
2015. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es, o kerte meg a kezemet szabad akaratabol. Persze, elotte beszelgettunk sokszor a hazassagrol, de ezek olyankor merultek fel, amikor a tv-ben eskuvot lattunk es megjegyeztuk nehany dologra, hogy ilyen diszites jo lenne nekunk is, vagy olyan torta, stb. Szoval nem kenyszeritettem :)
2015. ápr. 24. 07:13
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Az összes vitában mindig 50-50% mindenkineka része, akkor is, ha úgy érzed, hogy csak ő tehet róla. Én elsimerném a helyedben az én részemet belőle (az övét nyilván nem), akár írásban (chat, e-mail, levél), ha beszélni nem hajlandó róla, közben pedig erősen emlékeztetném magam a szép közös emlékekre, és hogy miért mondtál igent nki. Azért egy vitánál nehezebb dolgok is jönnek egy kapcsolat során, nem tudom, mit mondhatott, hogy nem a megoldáson töröd a fejed, hanem azon, hogy ne menj hozzá.
2015. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!