Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívnád a másik menyasszonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnád a másik menyasszonyt a lánybúcsúdra?

Figyelt kérdés
A virágosnál futottam össze egy másik menyasszonnyal, akinek ugyanazon a napon lesz az esküvője, mint nekünk. Nagyon hasonló lesz az egész, csak az övék két órával később lesz. Mivel egy templomban lesz, együtt oldjuk meg a diszítést is. Előtte nem ismertem, de azóta háromszor összefutottunk beszélgetni meg telefonon, facebookon is kommunikálunk. Úgy volt, hogy nagy lánybúcsúja lesz (50 fő), de elmarad. Nekem csak kicsi lesz, 6 legjobb barátnő, de arra gondoltam meghívom őt is. Vagy az fura, hogy nem őt ünneplik, pedig ő is menyasszony?
2015. ápr. 25. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ünnepeljétek meg mindkettőtöket.
2015. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A többi barátnőm nem is ismeri és azt szeretném, ha csak engem ünnepelnének. A kérdés, hogy ez neki kellemetlen lenne-e.
2015. ápr. 25. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Van egy babona: HOgy nem szabad közös esküvőt sem tartani, az egyik menyasszony elviheti a másik boldogságát. Esküvő napján nem szabad másik nász menettel sem találkozni, az egyik pár nem lesz boldog. Ez természetesen nem igaz, sokan vannak így. Nyugodtan elhívhatod, őt is ünnepeljék, így érdekesebb lesz.
2015. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod hogy csak téged ünnepeljenek,akkor ne hívd el,mert lehet hogy rosszul fog neki esni,hogy neki nem lehet abban része hogy ünnepeljék.
2015. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Én láttam a jövődet kedves kérdező!

ne menj hozzá mert óriásit tévedtél a férjeddel kapcsolatban

2015. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

hát nem tudom, társaságtól függ.

Ha ti csak páran lesztek, a legjobb barátnőiddel, akkor lehet hogy ő nem fogja annyira jól érezni magát, nem ismeri a közös sztorijaitokat, jó pár közös emléketekhez nem fog tudni hozzászólni... tulajdonképpen nektek ő egy idegen, akárhogy is nézzük.

Szép gondolat tőled, hogy meghívnád - gondolom kárpótlásként, amiért az ő lánybúcsúja elmarad - de én a másik lány helyében nem mennék. Nem szeretném elrontani a ti bulitokat meg kukán üldögélni sem idegenek között.

2015. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Csak te ismered a lányt, ugye. Így én nem hívnám meg. Ha az ő helyében lennék, és meghívnál, megköszönném, de nem mennék el.
2015. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ne hívd meg.
2015. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg. Ha azt szeretnéd, hogy csak téged ünnepeljenek, akkor ő pocsékul fogja ott érezni magát.
2015. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hívd meg! Nem esne jól neki!
2015. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!