Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pár kérdés esküvővel kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár kérdés esküvővel kapcsolatban? (vendég)

Figyelt kérdés

Nővéremnek lesz eskűvője nemsokára, én pedig még nem voltam soha esküvőn. Szokás-e adni valami ajándékot ill. ha igen akkor mit? Mibe illik öltözni ilyenkor?


15/f(nővérem 25)



2015. ápr. 26. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

szerintem neked nem kell kölün ajándékod adnod, hanem a szüleiddel adod együtt. (gondolok itt pénzre,vagy magára az esküvő költségeire)

ha mindenképpen akarsz valamit adni,az legyen közös fotó vagy ilyesmi kis emlék.

Az öltözék természetesen ing,öltöny, nyakkendő.

2015. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Én biztosan adnék nekik valamit, egy közös kép szép keretben és egy doboz bonbon mondjuk.

Öltönyt szokás felvenni:)

2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Felhívod a nővéred, és megkérdezed.
2015. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ajándékot adnod! Nekem is nem sokára lesz esküvőm, és az öcsém hasonló korú. Nem várom el tőle hogy bármit is adjon, tudom, hogy nincs saját keresete és nem szeretném ezzel terhelni. De ha valamit szeretnél adni akkor az a kép kép kerettel tényleg jó!


Öltözni meg öltönybe illik.Bár ez attól függ, hogy milyen típusú esküvő lesz.

2015. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny hiányában az ing+nadrág is teljesen jó.
2015. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Czipó Éva ***** válasza:
64%

Mivel nem rendelkezel önálló keresettel, ezért a nővéred nem várja el Tőled, hogy ajándékot adj. Amit viszont az előttem is hozzászólók írták egy közös kép bekeretezve kedves ajándék lehet!


Illetve bármi olyan jellegű meglepetés, amit Te magad készítesz el: egy válogatás DVD gyerekkori fényképekkel vagy kedvenc zenékkel, magad készítette festmény vagy az esküvőn is előadhatsz valamit például egy szép verset, dalt, ha tudsz énekelni vagy hangszeren játszani.

2015. ápr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell külön ajándékot adnod, a szüleitekkel együtt adod gondolom, legyen az pénz, vagy akármi más. Szerintem öltönyt vegyél fel egy rövid ujjú inggel, főleg ha nyáron lesz az esküvő és meleg lesz. A szertartás után le tudod venni a zakód, vagy akár anélkül is mehetsz. Tehát öltönynadrág, ing, nyakkendő.
2015. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!