Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek? Előbb jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Előbb jött a gyerek mint a házasság. Most szervezzük az esküvőt meg a keresztelőt, de nem tudom hogy fel merjek-e venni egyszerű menyasszonyi ruhát vagy inkább valami ruhát vagy kosztümöt válasszak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Vegél fel nyugodtan, igazából az a fontos, hogy te most melyik göncben éreznéd jól magad. Nem mindennap házasodik az ember :)
2015. máj. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem anyukakent izlesesebb, ha nem feher menyasszonyi ruhaban eskudsz.
2015. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne attól félned, hogy menyasszonyi ruhát vegyél fel? Most azt gondolod, talán nem illik, vagy mivel kicsi még a baba, attól félsz, hogy közben enni kér és hogy fogod megetetni?

Valami olyan ruhát válassz, ami kényelmes és tudsz benne etetni, mert elég valószínű, hogy erre sor kerül.

Ha attól tartasz, hogy nem illik, egész nyugodtan vegyél fel esküvői ruhát, én is felvettem, aznap volt 3 éves a lányunk:D

2015. máj. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
ja, és én ivory színűben esküdtem, mert a nagyon fehér nem tetszett, ha az tetszett volna, azt veszek fel, szerintem anyukáknak is igen is illik a fehér. Olyanba esküdj, amilyenbe akar, senki nem fog megszólni érte, max az irígyek.
2015. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is vedd fel nyugodtan a fehér ruhát szerencsés vagy mi először házasodtunk és már alig várom hogy babánk legyen.
2015. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk is az első gyerek születése után volt az esküvőnk, én hagyományos, fehér ruhát vettem fel, miért ne lehetne?
2015. máj. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Természetesen fehér ruhát.


SEMMI KÖZE a szüzességhez a fehérnek, szóval ez nem lehet akadály.


Sok boldogságot.

2015. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen fehér ruhát! Attól, hogy anya vagy, ez ugyan úgy egy normális esküvõ. Nehogy feleslegesen lemondj a fehér ruhás csillogásról, ha egyébként ez a vágyad. Egy esküvõd van az életben (reméljük) az olyan legyen, ahogyan a legjobban szeretnéd!
2015. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem már sokan házasodnak fehérben is.

Aszerint választanék, hogy mekkora lesz akkor a pocakom. De valószínűleg akkor is habos esküvői ruhám lenne.

2015. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Ma már a lányok zöme nem szűzen megy férjhez akkor se, ha baba még nincs. A legtöbben mégis fehérben esküsznek.

Modern világban élünk, már nincsenek zabigyerekek - szerencsére -, és nem fog megkövezni a falu sem, ha a nászéjszaka után nem véres a lepedő. :P A rosszindulatú, begyepesedett embereknek pedig inkább ne akarj megfelelni. (Nekik nem is lehet. :) )


Ez a te nagy napod lesz, ragyogj, érezd jól magad! Ha hercegnő ruhában, akkor abban, ha valami avantgardabb ruhában, akkor meg úgy.

Sok boldogságot!


(Utóirat: Két gyerekem van, nem vagyunk az apukával házasok, de ha egyszer az életben azok lennénk, akkor igenis talpig fehérben esküdnénk, tengerparton, mezítláb, rosszindulatú rokonság nélkül! :P)

2015. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!