Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A ruha választásra én nem szeretném elhívni a nővéremet és az anyukámat sem. Nagyon erőszakosak és mindig mindennek úgy kell lennie, ahogy az nekik tetszik. Félek , hogy a ruhánál is ez lenne. Viszont anyukám párját elhívnám mit férfi szemlélő és a fiának a feleségét, nagyon jó ízlése van és jóban vagyunk ( a tanum is ő lesz , bár ezt is még csak a párom tudja) De félek , hogy sértődés lenne a vége, meg hogy majd nem olyan ruhát választok stb stb. De akkor sem szeretném ha rám erőltetnének egy olyan ruhát amibe nem szeretek bele. Volt valakinek hasonló problémája, aki nem hívta el az anyukáját vagy testvérét?

2015. máj. 5. 16:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
megpróbálok valamit összehozzni, nem azzal van baj amit mondanom kell, hanem azzal , hogy kinek...de a lábamra állok :) köszönöm a bíztatást és a tanácsokat
2015. máj. 5. 17:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én apukámat hívtam ,mert jó ízlése van és meg meri mondani, ha vmi nem áll jól. Eszembe se jutott mást hívni és nem azért mert gonoszak, csak anya úgyis mindre azt mondja, jajjj de szép :). Aztán végül eljött, mert mi az h csak apával próbálok, de nem szólt bele!

Te pedig hamarosan feleség leszel, külön családot alapítasz, bocsi, hogy ilyen nyersen, de fel kell nőni a feladathoz, ennyi!!

2015. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mondd azt nekik, hogy van 2 választásuk:

-eljönnek, kulturált hangnemben elmondják a véleményüket, de tiszteletben tartják a döntésed... és ha először elkezdenek kulturálatlan módon viselkedni a szalonban, el is mehetnek a fenébe

-nem mennek el

Így tudják, mihez tartsák magukat.

2015. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2015. máj. 5. 19:22
 15/17 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra! A Te esküdvőd, a Te álomruhád. Nem anyukádé, nem a nővéredé. A Tiéd. Neked kell, hogy tetsszen a ruha, a menü, stb. Ezt így mondd is el nekik, ha nagyon erőszakosak.

Vagy fogod magad, elmész ruhát nézni, és majd utólag közlöd velük, hogy már megvan a ruha. Ha megsértődnek, hívd fel a figyelmüket, hogy mindnyájan felnőtt emberek vagytok, nem óvodások, hogy sértődés legyen ezen.

2015. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vagy ha nem megy a sarkadra állás, akkor menj el egyedül, és válaszd ki a megfelelő ruhát, ami neked tetszik. Utána ha rákérdeznek, csak mondd, hogy már megvan a ruha. Ne magyarázkodj, az sosem használ, mindenre lenne újabb ellenérv. Ha nyomja a szokásos szöveget, vagy felháborodik, csak mondd meg, hogy ,,értelek, de a ruha megvan, és nem, nem láthatjátok az esküvőig". Mi lesz, ha gyereked lesz? Abba is hagyod majd, hogy beleszóljanak?:)


Én anyukámat vittem a ruhapróbára, de csak őt, nem akartam, hogy bárki beleszóljon, vagy tönkretegye a pillanatot, amikor kiválasztom a ruhát. Tudtam, hogy ő rendes lesz, és azt is, hogy neki más ruhák tetszenek, ezért jóelőre megmondtam neki, hogy nekem milyenek. A kedvéért felvettem olyat is, ami neki tetszett, de azt választottam ki, ami nekem tetszett. A 3. vagy 4. ruha volt, amit felpróbáltam, azonnal éreztem, hogy ez az. Volt olyan rokon, akinek megmutattam a ruhát, és mondta, hogy neki sokkal jobban tetszett volna egy másfajta (na ott magamban örültem, hogy csak anyut vittem). Te is azt vidd, akiben megbízol, de még így is számíts arra, hogy nem lesz olyan nagy elérzékenyülés, mert a ruha csak neked lesz tökéletes, a kísérőidnek nem. Tudod, ilyenkor kicsit mindenki a saját izlését keresi, a saját esküvőjéhez:)

2015. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
így fogok tenni :) köszönöm szépen :)
2015. máj. 6. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!