Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy jó barátomnak hamarosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó barátomnak hamarosan esküvője, én pedig meglepném valami aprósággal a boríték mellett. Egy kedves, személyes dologra gondoltam, amit aztán sok dobozba csomagolnék. Mit javasoltok? 25/f

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha személyes dolgot szeretnél, ahhoz azért kicsit többet kellene tudnunk a személyéről.. Első körben arra gondolnék, valami olyan apróság, ami a barátságotok együtt töltött éveire utal, vagy valami olyasmi, amiről "le kell mondania" a házasság miatt. (Pl. egy nőnek egy TV távkacsoló vicces lenne, ha a sztereotípiára építünk. Biztos van valami konkrétan az ő a kapcsolatukra alkalmazható poén is)
2015. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a filmekben vicces, hogy sok dobozba teszed.
2015. máj. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen ajándék nem esküvőre való, majd inkább az első házassági évfordulójukra vagy gyerekszületéskor kiscipővel is eljátszhatod. (A kérdést valószínű törölni fogják egyébként, mert harmadszor tetted fel pár napon belül.)
2015. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!