Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire vagytok/ voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok/ voltatok háklis menyasszonyok?

Figyelt kérdés
Pl egy fotóst , egy beszélgetés utan foglaltatok vagy többször beszéltetek ? Az éttermet foglalás utan hányszor kerestetek fel? Ilyesmire gondolok:)
2015. máj. 11. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hakli e vagy sem, de azt vartam a penzemert, ami elmondtam, hogy kerek. Az etterembe egyszer mentunk vissza kostolni, a fotosok kozul a 3ikkal sikerult megegyezni, o volt az elso, aki nem akart beleszolni az elkepzeleseimbe, a dekoroscsajjal vesztem ossze, mert neki nem tetszett amit elkepzeltem...hat bocs. Vegul nagyon szep lett, meg o is megjgyezte.
2015. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám magam annak. Az éttermet úgy foglaltuk le, hogy nem is láttuk, mert vidéken volt, nem tudtunk leutazni, telefonon és e-mailben értekeztünk a tulajjal + egyszer találkoztunk vele Bp.-en. A fotós a volt osztálytársam volt. Zenésszel, dekorossal, cukrásszal egyszer beszéltünk + kértünk pár árajánlatot, de általában az elsőt lefoglaltuk. Az esküvőn is rengeteg baki volt, de csak nevettünk rajta akkor is, most is :)

Pl. leborult a torta, szétesett a csokrom...

2015. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire nem voltam az. A helyet és a cukrászdát ismertük, a többivel se vacakoltunk sokat. Menet közben se hisztiztem pedig a ruhámat túl szűkre vették be és párszor szétnyíltak a gombjai :). De ez jópár éve volt, szerintem azóta sokat fokozódott az esküvők körüli hisztéria.
2015. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neten kinéztünk mindent. Egyszer elmentünk mindenhová és elmondtuk mit szeretnénk, megkötöttük a szerződést és annyi. Egy nap alatt meg volt minden.
2015. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van, amire háklisabb vagyok, van, amire nem. Pl. étteremnél nekem valamivel fontosabb lesz, hogy közel legyen viszonylag az esküvő helyszínéhez, mint az ételválaszték, mondjuk. Persze ha irreálisan magas árat mondanak be, vagy menzakoszt van, akkor passzolom, de itt nem leszek az a típus, aki 20 helyet bejár, és mindenhol hosszan elbeszélget a dolgokról. A dekort mi magunk fogjuk készíteni, zenekar nem lesz. Annyira részletmániás nem vagyok, hogy a tortát, a csokrot, a virágot húsz helyen nézzem meg :D.

Amire háklis leszek sztem, az:

-hogy színben minden passzoljon mindenhez, ne legyenek árnyalateltérések

-hogy jó legyen a fotós - ha nem is több beszélgetés alapján, de az alap, hogy lenyomoznám (minden referenciamunkája jó-e, a klienseinek mi róla a véleménye stb.)

- szép legyen a ruha - de varrónő ismerősöm van, tehát azzal nem lesz baj, ha megmutogatok neki több ruhát, kiválasztjuk, melyik lenne a legjobb, aztán menet közben még variálunk :)

-ha nem tetszik az első fodrászos próbafrizura, akkor nem állnék meg, amíg nem találok vkit, aki olyan hajat készít nekem, ami tetszik

2015. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Éttermet hármat néztünk, a harmadikba szerettünk bele.

Fotóssal, ceremóniamesterrel kettővel beszéltünk, de ott az elsőt választottuk.

Az étterembe kétszer mentünk vissza: megbeszélni a kaját, tortát, és egyszer a dekorációt.


Nem hisztiztem, 5 hónap alatt szerveztünk mindent.

2015. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy valaszoltatok:)

Nem szeretnek en sem menyaszornye változni , igyekszem türelmesnek lenni.

2015. máj. 11. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Baratnom egy igazi hisztis volt,minden ruhaba beleszolt,csereberelte a ruhat hisztizett a fodrasznal...

vegul aztan jok bevalogatott kb minden bena volt.nagyon megharagudtam ra a szervezes alatt.

2015. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En eleg idegbajos vagyok. Inkabb csak magamban zsortolodok, hogy 3 honap van hatra es a ruham meg csak felkesz allapotban van, a volegeny oltonye meg nincs meg, a gyuru junius kozepen lesz kesz, az etteremmel meg csak egyszer beszeltunk, de meg csomo kerdesem van es nem tudom, hogy mi legyen, hogy bemenjunk-e, vagy email-ben egyeztessek. Ja meg a teremdiszites sincs meg leegyeztetve teljesen a dekorossal. Rengeteg dolgunk van meg. A tancot meg el se kezdtuk betanulni... Azt se tudom, hol a fejem! A menyecske ruham pl meg csak leszabott meteraru, szoval attol tartok, hogy abbol nem is lesz semmi. Tiszta ideg vagyok, eg a gyomrom, turelmetlen vagyok es nem tudok normalisan aludni/pihenni. A parom szerint tok magabiztosan es ugyesen kezben tartom a dolgokat, kozme meg fogalma sincs, hogy valojaban sik ideg vagyok es joforman eszembe se jut, hogy micsoda nagy napra keszulunk. Bar, addig jo, amig a menyaszorny csak bent tombol es nem jon elo :)
2015. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem vagyok háklis. Alapból nyugodt természetű ember vagyok, meg a másik, hogy tudom, hogy mit akarok. Pl. milyen gyűrűt, milyen virágokat, stb. Az étteremet kiválasztottuk, egyszer volunk bent egyeztetni a menüt, azóta nem mentünk vissza. Kóstolás sem lesz. Minek? AZért választottuk őket, mert tudjuk, hogy nagyon finoman főznek.


Szerintem a hisztisség a legtöbbször abból fakad, hogy a menyasszony megzavarodik az óriási választéktól, elbizonytalanodik a döntéseit illetően.

2015. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!