Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vinnetek naszajandekba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vinnetek naszajandekba, ha nagyon le lennetek egve?

Figyelt kérdés
Diak vagyok, szoval minimalis penzt tudnek erre aldozni, az illeto par pedig 50 koruli. Arra gondoltam, hogy festek egy kepet, meg veszek melle valami hasznos, szep, de nem tul draga dolgot. Mi legyen az?
2015. máj. 11. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
En nem orulnek a festmenynek, meg akkor sem, ha nagyon ugyes vagy. Elegge finnyas vagyok, valoszinuleg nem raknam ki, hanem menne a padlasra... de ha ismered az izlesuket, es belefer, akkor nagyon kedves ajandek tud lenni. :) En jelenleg orulnek, valami finom teafu osszeallitasnak, ez eleg olcso tud lenni. Ha ismered oket annyira, hogy mit szeretnek, mi a hobbijuk (pl.: kulonleges kave szett, mutatos kerteszeti felszerelesek), akkor azon a teruleten probalkozz! :)
2015. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Festmény nem jo ötlet. Vegyél nekik egy szép fotó albumot
2015. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem a festmenyt kihagyom, bar szerintem ok tudnak ertekelni az ilyesmit, de inkabb nem kockaztatok. Mindketten nagyon szeretik a termeszetet, allatokat, kerteszkedest, kicsit hippys beallitottsaguak.
2015. máj. 11. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Milyen kapcsolatban vagy velük?


A festmény jó ötlet. Ha nem is nappali közepére teszik ki, a valahol egy kis sarokban biztos van helye egy 50 körüli párnál.


A szándék a fontos. Nem fognak tőled drága ajándékot elvárni.


Az #1-nek üzenem, 48 éves vagyok, házasság előtt, és a minimál stílust kedvelem a lakberendezésben, de egy szeretett rokon, akár nem túl művészi munkája kapna helyet a lakásban. Legalább valami megtöri a stílust és életszagú a lakás.

2015. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

" kicsit hippys beallitottsaguak."


AKkor biztos örülni fognak egy érdekes festménynek.


Pont ilyen ajándék kell, nem drága cucc valami plázából. Nyilván 50 évesen meg van az egzisztenciájuk, nem egy mikrosütőre hajtanak.


Szerintem egy szívből jövő festmény überel minden xar pénzért megvehető dolgot.

2015. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tul kozeli kapcsolat, de joban vagyunk, neha beszelunk. Hittanra jartunk ugyanoda meg regebben, a csoportbol csak engem hivott meg. (Ettol fuggetlenul vallasos cuccot nem szeretnek, mert szerintem rengeteget fognak kapni mas vendegektol es semmi ertelme kapni pl 5 diszkoteses Bibliat.) En vagyok az egyetlen fiatal vendeg, a tobbiek mind az o korosztalyuk.
2015. máj. 11. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
A festmény nagyon jó ötlet,vehetsz mellé valamilyen porcelán dolgokat.A nippeket általában ez a korosztály szereti.
2015. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretik a természetet és tényleg tudsz festeni akkor a kedvenc kiránduló helyükről vagy más hozzájuk köthető helyről egy festmény az szerintem szuper jó ötlet!
2015. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a festmény.
2015. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy szép ásványt ajánlanék a kép mellé még.
2015. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!