Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baratnöm nyaron tartja esküvöj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnöm nyaron tartja esküvöjet, amit eleg szük körü lesz. Penzt szeretnenek ajandekba, mennyit kellene adni, hogy senki ne erezze magat rosszul?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha lesz lagzi/buli része is, akkor illik többet adni (amennyit tudsz -20e). Ha csak az esküvő, akkor kevesebb is elég (10e).
2015. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

gondolom ha szűk esküvű lesz, akkor a kiadás is kicsi, de a bevétel is.

annyit adsz amennyit az anyagi helyzeted megenged

2015. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha csak esküvőre vagy hivatalos, akkor nem kell adni semmit sem.

Ha a lagzira is, akkor amennyit megengedhetsz magadnak. Az is számít, hogy egyedül mész-e vagy párral. Utóbbi esetben nyilván ketten dobjátok össze és lehet magasabb összeg, mintha egyedül.

Én egy jó barátnőnek 20 ezer forintot biztosan adnék.

2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy vacsora lesz egy etteremben max. 30 fös. csalad es talan egy ket jo barat. a polgari esküvö nem akkor es lagzi sem lesz.
2015. máj. 12. 12:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Fejenként 10 ezret szoktak adni, hogy fedezze a vacsorát és azért egy kis plusz is legyen benne, ne szigorúan a kaja ára. Egyébként általában a nagy esküvő célja az, hogy minél több nászajándék gyűljön, szerintem ilyen kis rendezvénynél nem a bevétel a cél.
2015. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 20e idealis. Se nem sok, se nem keves.
2015. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyit megengedhetsz magadnak... Én mostani saját helyzetemben 20 ezret adnék.
2015. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10-20e az "illendő", de ha ennyit nem tudsz odaadni, akkor annyit, amennyit tudsz. Ha jó barátnőd, akkor ismeri az anyagi helyzeted annyira, hogy tudja, mennyit "várhat" el tőled, ha egyáltalán...
2016. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-10 ezer
2016. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!