Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Molett lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lányok! Ti milyen esküvői rucikat néztetek magatoknak?

Figyelt kérdés

Küldjetek linkeket akár privibe is! :)

Nekem ezek tetszenek:


[link]


[link]


2015. máj. 17. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az első ruha nem nagyon állhat jól egy molett lánynak, vagy csak rajtam olyan az elrendezés, hogy nem állna jól. A 2 ruha tényleg szép, és szerintem jól is néznél ki benne:)
2015. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez mióta molett?
2015. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a ruha szabása illik a molettekhez, de NEM a modell akin éppen aktuálisan ábrázolják!
2015. máj. 17. 23:18
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ilyesmi ruhám volt, 2 részes, kis hímzett tüllel, uszály nélkül.

[link]

A kérdésben szereplőek nagyon nem tetszenek, az egyik csak csinosaknak való, a másik pacuha, egy ducit alaktalan bálnává varázsolna szerintem. Molett és molett is különböző, mindenki máshol erős, a csinibb részeket kell megtalálni, és azokat hangsúlyozi.

2015. máj. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez így kevés infó, nem mindegy hogy 42-est vagy 52-est értesz moletten, és az sem hogy milyen alkat (alma, körte, cselló stb). Így annyit tudok mondani, hogy a tökéletes (nem pántnélküli) melltartó az alap, sokat javít az alakon, tartást ad stb... Így olyan ruhát keress ami alá tudsz venni melltartót.
2015. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

[link]


[link]


[link]


Szerintem ezek szépek, és a moletteknek is jó, de tényleg nem mindegy, hogy hányas a méret.

2015. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Többnyire nagyon rossz példákat linkeltek.


A moletteknek alapszabály, hogy merev anyagú, merevített, kemény, nehéz esésű ruhákat nem veszünk fel, ahogy derékban szabottakat sem. A díszítést is érdemes minimalizálni, a csipke, hímzés, fodor, dísz csak kövérít sajnos a legtöbb esetben (lehet őket alkalmazni, de óvatosan és szolidan). Sokkal nagyobbnak mutat, mint kellene. A fényes és hófehér anyagok sem tartoznak a jó választások közé, ezek szélesítenek. A pánt nélküli ruha is kizárt, ahogy a spagettipántos is. Elsősorban rövidujjas (empire pl.), hosszúujjas, félujjas, vastagabb pántos, nyakbaakasztós vagy kötős ruhák a megfelelőek, mell alatti szabással, és mindenképpen lágyan eső, finom anyagból. Elsősorban matt és törtfehér anyagok karcsúsítanak optikailag. A mell alatti szabás nem csak karcsúsít, de magasít is, így gyakorlatilag duplán csal a látszat. A pánt kérdése elsősorban azoknak fontos, akiknek a karja, válla, mellrésze kritikus pont.


A kérdező által linkelt 2. ruha jó példa, az első nem. Ezen kívül egyetlen másik ruha sem ideális molettek számára (hiába kapható molett méretben is, ez nem jelenti azt, hogy megfelelő hatást nyújt).

A szoknya A-vonalú legyen.


Segítségképpen és orientációként linkelek 1-2 klasszikus tippet, példát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



vesd össze ezeket pl. vékony pántos, pánt nélküli vagy merevebb anyagú ruhákkal, pedig a nők hasonló alkatúak, ég és föld a különbség!

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fuhh..köszi a válaszokat!

Én pl. a hatalmas karomat takarni szeretném, ezért szerettem volna hosszú ujjú vgay félhosszú ujjú ruhát! Pánt nélküli szóba sem jöhet!


Ciciben is erős vagyok, a derekam viszont nagyon vékony, ezért is szeretném azt kiemelni és olyan ruhát választani, ami csinos. Csípőben megint erős.


Köszi a linkeket, egyik másik tetszik, de a többség nem.

2015. máj. 18. 23:39
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

7-es, azért ez így, hogy ez-az alapszabály, elég nagy butaság. Én is próbáltam mell alatt vágott ruhákat, és úgy néztem ki, mint egy félidős kismama. Merevítős, derékban karcsúsított, lefelé csúcsosodó felső része volt a ruhámnak, és szép derekam lett benne.

Kb mint ahogy 2 egyforma ujjlenyomat, 2 ugyanolyan testalkat sincs, se vékonyban, se átlagban, se molettben. Ezért is kell teljesen egyéni méretet venni, és arra alakítani a ruhákat.

2015. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a moletteknek nagyon jó a fűzős ruha, mert szép alakot lehet vele elérni. Ha a karodat szeretnéd takarni érdemes hosszabb ujjút választani, vagy varrónővel megbeszélni a lehetőségeket. Érdemes ugyanakkor azt is szem előtt tartani, hogy az esküvő mikor lesz mert a nyári forróságban egy menyasszonyi ruha már magában elég meleg, hát ha még ujja is van.
2015. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!