Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Félek. Mással is elofordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek. Mással is elofordult hasonlò?

Figyelt kérdés

8Éve vagyunk egyutt parommal.Juliusba eskuvo.

Viszont eddig sose tort ram ez az erzes,es mindig mikor hasonlorol ovastam furaltam is h eskuvo elott mitol lehet tartani.De most velem is ez lett.

Sose volt gond kettonk kozt a huseggel ,viszont felek tole h egy eleten at huseges tud lenni az ember?

En nem akarom atelni azt h mas hoz hozzanyuljon,oleljen,aztan pedig engem:(!

Es ez most eskuvo elott tort ram erosen.Hetente 3szor biztos h ilyenrol almodok es szinte sirva kelek fel.


2015. máj. 19. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne kombinálj, semmi okod nincs rá. Őszintén mondd el a szerelmednek, hogy mennyire szereted és szépen kéred, legyen mindig őszinte veled és ha valami baj lesz kettőtök között, azt mindig mondja el, hogy megpróbáljatok rajta javítani.
2015. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne gondolj erre! :) Nem szabad a negatívumokra összpontosítani, mert aztán bevonzod őket! Aminek meg kell az úgyis meg fog történni... Kicsit ijesztő mondat,de ez így van! Inkább élvezd, h te vagy a párodnak az a személy, akinek örök hűséget fogad majd! :)
2015. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Interferencia ***** válasza:
68%
Ha nincs esküvő, ugyanúgy megcsalhat, ennyi erővel szakítsatok, hogy ne legyen megcsalás...
2015. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Férfitől nem az az igazi hűség, ha más nőkkel soha nem létesít testi kapcsolatot, hanem az ha felesége mellett örökké kitart.


Még a katolikusoknál is ez az eskü:

"Isten engem úgy segéljen, Nagyasszonyunk a boldogságos Szűz Mária és Istennek minden szentjei,


(csak a vőlegény) hogy a jelenlévő N.-t szeretem, szeretetből vettem feleségül


(csak a menyasszony) hogy a jelenlévő N.-t szeretem, szeretetből mentem hozzá feleségül


Isten rendelése szerint, az Anyaszentegyház törvénye szerint, és hogy őt el nem hagyom holtomiglan-holtáiglan semmiféle bajában.


Isten engem úgy segéljen!"

2015. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

:D kicsit most én is beparáztam ettől a keresztény szövegtől:) nekünk szeptemberben lesz a nagy nap, előtte azért kikérdezem páromat, hogy ő hogyan értelmezi ezt a szöveget:D:D


A kérdezőnek csak annyit, h ne izgulj, szerintem kicsit normális ha parázunk, szerintem arra kell gondolni, hogyha idáig minden szép volt jo volt, akkor ezután csak jobb lehet:)

2015. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ad okot a gyanakvásra, akkor ne hergeld fel magad. Semmi baj nem lesz, ha szeretitek egymást és dolgoztok a kapcsolatért. A hűséget nem lehet kikényszeríteni, az vagy van, vagy nincs. Esetleg kérdezd meg a párodat, hogy mit gondol az egyik korábbi hozzászóló rendkívül okos hozzászólásáról...

A házasság egyébként nem ront a kapcsolaton, csak erősítheti, vagy változatlan marad. Ne felejtsd el, hogy a kapcsolatotok nem egy papír, hanem a köztetek lévő érzelmi kötelék.

2015. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

szerintem az normális, hogy ilyenkor a rózsaszín köd egy kicsit kitisztul és megpróbálsz bizonyos dolgokon komolyabban is elgondolkodni, pl.: a hűség, vagy az, hogy valóban össze illetek-e. Ez teljesen természetes agyalás, egyszerűen csak ráhúzták ezt a jelzőt, hogy "esküvő előtti para". gondolj bele, hogy ha mondjuk egy kocsit akarsz venni, akkor az is olyan, hogy talán már évek óta eldöntötted és biztos vagy benne, hogy opelt szeretnél, de amikor ott van a kezedben a pénz, akkor azért kicsit elgondolkozol, hogy biztosan jó döntés-e, biztosan az a legjobb márka számodra?

Hűséggel kapcsolatban: hát kövezzetek meg, de azt gondolom, hogy egy részt az két emberen múlik, hogy hűségesek maradtok-e egymáshoz, más részt pedig a nagy kérdés az inkább az, hogy ha úgy alakul a kapcsolatotok, hogy egyikőtök félre lép, akkor lesz-e annyi egymás iránti szeretet és alázat bennetek, hogy felmérjétek a félrelépés okait, magatokba nézzetek, meglássátok magatokban is a hibákat és igyekezzetek helyre hozni azokat.

A sírásról annyit, hogy próbáld magad valamivel lefoglalni, tereld a gondolataidat valami másra. Én pl rengeteg mindent sajátkezűleg készítek az esküvőmre. Mielőtt ezeket elkezdtem volna csinálni, nekem minden éjjel az volt a rémálmom, hogy 3 várost is bejártam ruháért, de sehol nem volt és nem volt ruhám az esküvőre. Aztán beletemetkeztem a meghívó gyártásba, vőlegénynek mellény varrásba, koszorúslányoknak ruhavarrásba, és még sorolhatnám. azóta ezek annyira lekötik a gondolataimat, hogy nem aggódok, nem sírdogálom, nem álmodok rosszat.

2015. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyen miatt, csak megmérgezi a mindennapjaidat.

Mint a nyuszika és a fűnyíró esete...

2015. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lusty ***** válasza:
Szerintem ez normális, hogy félsz. Nekem is többször eszembe jutott már, hogy biztos így lesz-e a jó. De szerintem ez egy ösztönös reakció a kötöttségtől való félelem miatt. De nem lesz gond esküvő után sem, nyugi. :)
2015. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 4/9 Időpont 05-19 12:42



Jó, hát azt tudtuk,hogy a keresztény egyház egy hímsoviniszta társaság. Azt is fonják már bele,hogy " A nőnek a konyhában a helye" és akkor biztos megcsapok valakit! XD

2015. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!