Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Korai 2-3 hónap után megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Korai 2-3 hónap után megkérni valakinek a kezét?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy régi ismerősömmel, akivel igazából már 9 éve ismerjük egymást valamennyire, e csak most lepődtünk meg igazán, hogy mennyire összeillünk. Úgy érzem megtaláltam azt, aki nélkül nem tudnám leélni az életem. Az előző kapcsolatom 6 évig tartott, és nem igazán éreztem ezt, az ehhez képest csak jó volt. De ez valami elsöprő, és az, hogy egy régebbi ismerősöm, csak még rátesz egy lapáttal. Azt monda, hogy soha nem volt boldog, csak most velem és most jött rá, hogy igazából milyen érzés. Csak az a baj távol lakunk egymástól, és csak hétvégente tudunk találkozni. A múltkor meg csak úgy egy lagziban azt mondta, hogy hozzám jönne, ha megkérném. Szeret engem, és és én is őt nagyon de még csak 2 hónapja vagyunk együtt, és nem akarom elrontani az életét azzal, hogy idővel rájön, nem azt kapta akire várt. Kíváncsi vagyok ki mit szól ehhez, főleg lányok/nők.


25/F



2015. máj. 19. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kérd meg nyugodtan! Ez még úgy sem azt jelenti, hogy egyből lagzi lesz, de legalább látja majd, hogy mennyire sokat jelent neked. Sok sikert!
2015. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
73%

hiaba a 9 ev, en a helyedben meg varnek legalabb fel/1 evet

de mindenki mas

2015. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Párommal hasonló szituban vagyunk, 6 év ismeretség után jöttünk rá egymásra, most 3 hónapja együtt. Én igent mondanék, ha megkérne, mert tudom, hogy hosszú távon is ő lesz nekem az igazi - bár valószínűleg megegyeznénk, hogy leghamarabb egy év múlva, és mindenképp szeretnék vele összeköltözni előtte, nehogy ő jöjjön rá később, hogy mégse vagyok élete nője. :)


25N

2015. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Interferencia ***** válasza:
68%
Igen! Minek sietnétek el?
2015. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
előbb összeköltöznék vele,hogy mégis milyen.
2015. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem kicsit korainak tűnik, de ne figyelj rám és tedd azt, amit jónak látsz. Előbb ki kellene próbálni, hogy bírtok-e együtt élni, valóban közösen létezni.

Ennek ellenére a lány helyében nem mondanék nemet.

2015. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Mi az összejövetel azon akivel hétvégente összejártok dugni? Ezt sosem értettem. Ezek szerint a szomszédom felesége az utca minden férfijának a mennyasszonya.


A nő menekülne onnan ahol most van, annyira menekülne, hogy már két hónap után ő kérdezi meg tőled 'mintegy viccesen', hogy megkérdnéd-e, mert ha igen, akkor ő igenˇˇ

Mindezt úgy, hogy egy percet nem éltetek egy élettérben. Lehet hogy horkol. Vagy skizofrén. Vagy férfi. Vagy mittudomén.

Ahogy onnan menekülne, ahol most van bármi áron, úgy töled is menekülni fog majd idővel ha téged unt meg. Egyszerüen azért, mert ő ilyen.

Neked eszedbe sem jutott a lánykérés, csak azért jutott eszedbe mert ő felvetette, azért ezen el kellene gondolkodnod.


Költözz vele össze, meló, problémák, már az első hónapban sok minden kiderül és ha mázlid van mindenki derül. Ha meg nem, akkor sem történt semmi, veszi cummóját és hazamegy.

2015. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem pár év a normális!

A második feleségem 10 év után sem akartam megkérni!

Óvakodj!

2015. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
szerintem várj 1-2 hónapot még, én a fokozatosságnak vagyok a híve, most még olyan friss minden, romantika, szex ezerrel:) most ezeknek van itt az ideje, de persze ahogy jónak látod, te ismered igazán őt:)
2015. máj. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon korai. Majd 2-3 év együttélés után inkább.
2015. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!