Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel érveljek páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érveljek páromnak?

Figyelt kérdés

26 fos eskuvonk lesz!Eddig ugy volt etterembe megyunk ebedelni,ami osszesen(etel,ital)170ezerbol jonne ki.150 ezer a szep kartyarol lenne lehuzva.

Tehat csak 20ezret kellene kp-be kiadni.

Most valami rajott h par oraert sok ez a 170ezer,mert az ettermi kajak azok mind kis adagok es azt akarja h ennyi penzert azert lakjon is jol mindenki,de szerinte az etterembe nem fognak.

Most az jutott eszebe h valakinek fizessunk inabb h meggfozzon es mi vesszuk a hozzavalojkat,igy sokkal olcsobb is lenne es tobb is a kaja.Aztan egy kiberelt terembe lennenk.

Nekem ez nagyon nem szimpatikus,ugy gondolom ezt a kenylemet az eskuvonkon megerdemeljuk h elenk hozzak az etelt es utana nem is kell pakolaszni senkinek,hanem felallunk es kesz.Plana h kartyarol megy majdnem mind.

A masodik egy 2szemelyes tal,tehat 26 ketszemelyes tal lesz,az nem hiszem el h nem eleg,es akkor meg deszert,torta,suti.

Mit mondjak meg neki h ne sajnalja erre ezt a penzt?


2015. máj. 20. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejenként 6500 Ft nem hiszem, hogy olyan sok egy éttermi esküvőre. A párod nagyon smucig, ha ezt sajnálja, valószínűleg az egész esküvőt felesleges felhajtásnak tartja egyébként is. Érvelj azzal, hogy egyszer van esküvőtök, és téged ez boldoggá tesz. Ez nem olyan esemény, mint amikor a piacon krumplit válogatsz, és a legolcsóbbak között keresed a legszebbet, hanem a legszebbet keresed a legolcsóbban. Ezt már sikerült megtalálnotok. Már csak bíznia kell benned, hogy úgy lesz jó, ahogyan megálmodtad.
2015. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
mondd meg, hogy egy esküvőtök lesz, és ez igazán nem sok így. azért a spórolás egy dolog, de ezen nem szabad ennyire spórolni.
2015. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk a második verzió szerint zajlott, mert így volt a legolcsóbb, ezt engedhettük meg magunknak, meg sokan szívesen segítettek. Szép volt, jó volt, szuperek volta a házi sütik, tényleg bátran merem mondani étteremben nem hiszem, hogy ekkora süti választék lett volna.


Mégis ha lett volna olyan lehetőségünk, mint nektek, azt választottuk volna.

Azért kicsit strapás volt még az esküvőm előestéjén székeket pakolni, tányérokat mosogatni, termet takarítani és a végén, miután elmentek a vendégek, még nagyjából a szülőkkel, barátokkal összerámoltunk kaja maradványt, mindent.

Gondolhatod!

Ha lett volna akkor Szép kártya, lett volna rajta megfelelő összeg és ebből meg lehetett volna oldani, hogy csak odamegyünk az étterembe, felszolgálnak nekünk, utána megyünk haza, hát biztos ezt választjuk.

Szerintem a legtöbb étteremben nem olyan kis adagokat adnak, én még minden lagziban, ami étteremben volt tartva bőven jóllaktam és senkit nem hallottam panaszkodni az adagok méretére.


Szerintem ne ezen spóroljatok és nem is biztos, hogy mire mindent összevásároltok, utána szaladgáltok, elrendeztek, előkészítetek, stb. olyan hatalmas összeget fogtok spórolni.

2015. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem rossz az se amit ő mond,de az ő verzióját úgy tudom elképzelni,mivel nem sok főről van szó,hogy házasságkötés,aztán valami jó kis kerti party,ahol nem zavaró a hangoskodás,zene is van,és kajafőzés,de akkor felesleges bérelni külön termet.És akkor a hozzávalókat(pl.hús),olcsón beszerezni ismerős útján.Egyedül az időjárás tehet be ebben az esetben.Pénzben valamennyivel talán kevesebb,a ti esetetekben jóval több mivel azt kártyáról nem lehet megoldani,és macerásabb.A te verziód pénzben jobb,meg kényelemben,hangulatilag a kerty party közvetlenebb,és nem olyan snassz.Ha csak a pénzről van szó : mondd el hogy a tiéd kártyáról megy,nem azért megy oda mindenki hogy 80kg húst megegyen egymagában,számolja össze ha ti veszitek a kaját,ahhoz mennyivel több készpénz kell.
2015. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Pfff..A mienk lagzival 2 millio volt. Jobban orulne ha lagzit akarnal, hercegnos ruhaval, vofelyel? Ugyan mar...a 28 fos karacsonyi vacsora ennyibol jott ki, pedig az minden evben van, eskuvo meg 1x(jo esetben) tudsz hatni ra?
2015. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
5-ös,most aztán nagyot mondtál a 2 milliós esküvőddel ... meg a karácsonyi vacsoráddal ami ennyibe kerül,de értelmeset nem tudtál hozzászólni.
2015. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Viszonyitasi alap. egyeb problemad van? ^^
2015. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös csak összehasonlítási alapnak írta a saját lagzija árát (átlag ennyibe is kerül egy nagyobb létszámú). Nekem is az ugrott be legelőször, hogy úristen, nekem a ruhám volt csak ennyi!

Ez tényleg nem nagy összeg egy lakodalomhoz. Nem tudni, mivel lehetne érvelni a párodnak, ha ennyire nem éri fel ésszel (bocs). Én még étteremben nem maradtam éhen, illik akkora adagot adni nekik, amivel egy felnőtt ember jóllakik. Biztos meg lehet érdeklődni, mekkora mennyiséggel számolnak egy főre.

Megkérdezhetnéd a párod, hogy mire tartogatja akkor a pénzt a kártyán, amire majd nem fogja sajnálni?

2015. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Hmm, mondjuk, hogy egy jól sikerült esküvő emlékezetes marad sokáig. Mi is sokat emlegetjük, hogy barátainknál milyen sok finom jó étel volt, és klassz ital.
2015. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt mondja nem a penzel van baj,hanem h fel h ennyit fizetunk es nem lesznek normalis adagok.Voltunk par etterembe mar es arra celzott h ott is nagyon keves volt egy adag.

De mondtam neki h nem minden etterem ilyen,es eleve 2 szemelyes tal a masodik.

2015. máj. 20. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!